BÓL BRZUCHA, ŻOŁĄDKA A MOŻE WĄTROBY JUŻ SAMA NIE WIEM

Objawy, dolegliwości...

BÓL BRZUCHA, ŻOŁĄDKA A MOŻE WĄTROBY JUŻ SAMA NIE WIEM

Postautor: AMELIA » 04 kwietnia 2008, 15:31

JAK myślicie czy ból brzucha może mieć związek z sarko czy raczej z tym, iż zarzywam różne małe tableteczki. Dopiero jestem w trakcie badań oprócz prześwietlenia płuc na którym właśnie wyszło podejrzenie o sarkoidoze zrobili mi tomografie /na wyniki czekam/ i bronchoskopie, która nic nie wykazała. Nie biore sterydów, ale lecze się na tarczyce juz dobre 5 lat rano biore letrox 50 a wieczorem jodox 100. Ostatnio doszły mi tableteczki od neurologa drętwiały mi nogi i ręce niby od kręgosłupa, który zresztą też mnie boli prawie cały czas, a więc na to biore diclobert retard 1x dzienie i tolperis 2x dziennie, ale jak was czytam to myśle że to też sarkoidoza a nie żaden kręgosłup. Pozdrawiam wszystkich sarkoludków Danusia.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: Jurek » 06 kwietnia 2008, 17:47

Danusia, sam szukam odpowiedzi na podobne pytanie, obecnie towarzyszy mi ból kregosłupa- tak bym go umiejscowił - wcześniej okolice nerek- zanikł na sterydach , po zmniejszeniu dawki znowu się pojawił,..
Wierzę, że nas te "atrakcje" opuszczą :wink: ( ja kupowałem przeciw bólowe)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: agga » 07 kwietnia 2008, 06:36

Mnie także dopadły dolegliwości bólowe brzucha, żołądka - trochę pomagają leki osłonowe na żołądek. Ta kupa prochów, które pożeramy ma zły wpływ właśnie na śluzówkę żołądka, może powodować biegunki itp. wątpliwe przyjemności :cry:
Moze spróbuj poprosić lrk. rodzinnego o jakieś leki osłonowe? Ja brałam Lansolek , Ortanol i... zapomniałam co terz biorę :lol: ale pomaga :-P
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: AMELIA » 07 kwietnia 2008, 21:23

Jureczku widze że męczą nas podobne dolegliwości trzymaj sie dzielnie lepiej bez tych przeciwbólowych Pozdrawiam cieplutko.

agga dzieki za podpowiedz byłam dzisiaj u swojej lekarki i sama jak tylko usłyszała o stosiku tabeteczek , które zarzywam coś osłonowego mi właśnie przepisała jeszcze nie wiem czy działa ale miejmy nadzieję że coś pomoże. Pozdrawiam też cieplutko. :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: agga » 09 kwietnia 2008, 15:57

Hej :)
Teraz biorę Helicid 20 i jest zdecydowanie najlepszy dla mnie z tych wszystkich leków osłonowych.
Pzdr. :)
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

cron