Niepokojące objawy

Objawy, dolegliwości...

Postautor: katarzynajas » 08 listopada 2007, 09:41

Jeśli chodzi o maści to teraz wskazane są wszystkie te rozgrzewające na bazie spirytusu kamforowego i tym podobne. Nie zaszkodzą a przyniesą ulgę. Ja narazie jestem na etapie poszukiwania maści, ale wczoraj natarłam się spirytusem kamforowym (może też być spirytus mrówczany) przed snem i jest mi o wiele lepiej. Co do laseru to nie wiem.
katarzynajas
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 129
Rejestracja: 19 października 2007, 08:46
Lokalizacja: warszawa


Postautor: renia2 » 08 listopada 2007, 10:06

Ta żmijowa jest nie tyle rozgrzewająca, ale i znieczula. I chyba coś rozkurcza. Coś tam z tej żmii tak działa.
Pamiętam ,jak wieki temu dziewczę wybrało się na rajd bez zaprawy i po całym dniu nam poległa. No przewróciła sie też i spory kawałek zjechała ze skarpy zawadzając po drodze o wszystko. Rano za skarby nie mogliśmy jej na nogi postawić. Dyżurni ochotnicy rozleźli sie po okolicy szukać pomocy. W końcu pomoc przyszła w postaci litościwego chłopa z furmanką, którego żona wygnała z domu na deszcz. A w domu kobieta nasmarowała naszą ofiarę w/w maścią po kręgosłupie i zapakowała do łóżka. I dziewczę następnego dnia o własnych siłach powlekło sie z nami na przystanek PKS i odjechało do domu. A do przystanku było kawał drogi. W domu kobieta nie miała nic przeciwbólowego, a nasz zapas zeżarła delikwentka oczekując na pomoc i znieczulając się po wcześniejszych próbach postawienia jej na nogi.
renia2
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 340
Rejestracja: 10 lipca 2007, 10:50


Postautor: Lavazza » 20 marca 2008, 22:10

głowa często boli
pod łopatką ból nie do zniesienia i w piersi
stawy-nadgarstki łokcie ramiona okrutne bóle
czasem kaszel, nie mogę "odchrząknąć"
biorę głeboki wdech-ból w plecach
czy to sarkoidoza?Od zeszłego roku miałam powiększone węzły chłonne karku i pod pachą. Pobrano węzły operacyjnie do zbadania. Biopsja wykazała że \"obraz mikroskopowy wymaga róznicowania między sarkoidozą i zoonozami.\" Robiłam jeszcze badanie na toksoplazmozę IG g i IG M-oba dodatnie. Moje pytanie na co choruję właściwie?
Lavazza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 marca 2008, 21:36


Postautor: Robert » 20 marca 2008, 23:02

Lavazza
Pytasz o to samo w ciągu 5 min. w trzech różnych miejscach forum.
To nie bazar :twisted: .

Może to sarkoidoza, może toksoplazma, a może jakaś odzwierzęca choroba (zoonoza).
Skoro Twój lekarz nie zna odpowiedzi to my tym bardziej.
Pierwsza część może by i pasowała do sarkoidozy, ale to doktory muszą ci odpowiedzieć...

Pozdrawiam
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Lavazza » 25 marca 2008, 14:52

Witam!

W zasadzie jutro sie okaże co mi dolega choć toksoplazmoza w wynikach wyszła. Pytanie czy lekarz będzie się kierował tylko tym badaniem czy zleci dodatkowe? no nic, zobaczymy. :?
Pozdrawiam
Lavazza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 marca 2008, 21:36


Postautor: Barbara » 26 marca 2008, 21:05

:) :) :) Trzymaj sie ,,powoli sie wszystko wyjasni ,,,,,patrze na ,,toksoplazmoze,, i chyba mało wiem o tej chorobie ,,Ale to chyba tez niezłe paskudztwo ....O rany ... :(
serdecznie pozdrawiam i bede trzymac kciuki ,,zeby ci nie znalezli zbyt duzo chorob ,,jezeli toksoplazmoza wyszła w wyniku ,,To mam nadzieje ze sarkoidoza ,,cie ominie ,,,,,,,,,,,,,,
narazie i duzo zdrówka życze Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Lavazza » 27 marca 2008, 13:35

Witajcie!

Dzięki za miłe słowa

:)

Byłam wczoraj w "zakaźniaku". Trafiłam na super panią doktor. Wszystko wyjaśniła mi co i jak ale jednoznacznej odpowiedzi co mi jest nie dała. Jedynie stwierdziła ze toksopl. wyszła przy okazji i jej zdaniem choruję na coś innego. Muszę powtórzyć badania na toksoplazmozę i wysłała mnie do Instytutu gruźlicy z podejrzeniem sarko. Wizyta.....dopiero za miesiąc. No nic. Czekam. :?
Lavazza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 marca 2008, 21:36


Postautor: katarzynajas » 27 marca 2008, 13:38

Trzymaj sie i nie poddawaj
katarzynajas
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 129
Rejestracja: 19 października 2007, 08:46
Lokalizacja: warszawa


Postautor: agga » 27 marca 2008, 16:58

Miesiąc to nie tak długo, choć trudno żyć w niepewności, wiem coś o tym :) Trzymaj się i głowa do góry!!!
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: Barbara » 27 marca 2008, 23:43

:flower: Musisz czekac ,,my wszyscy wlasciwie ciągle czekamy ,,chyba trzeba bedzie sie przyzwyczaić i tobie ,,przykro mi ze nie poznałaś odpowiedzi na twe pytania !!!
Zobaczysz czas szybko lecij ,,,,,,,, :tuptup:
pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


rece, ktore lecza...

Postautor: arty » 29 marca 2008, 01:39

Witajcie, :) :) :)
poczytalam o objawach - mam wiekszosc hi hi hi :(
wezly- powiekszaja sie - bola i ...... COFAJA sie na miejsce - na szczescie!
Mam calkiem prywatna metode na nie - rozgrzewam rece pocierajac jedna dlon o druga (az do gorace czerwonosci - szybko) i takie gorace dlonie przykladam do bolacego wezla - on daje takie wrazenie jakby sie spocil - kilka razy powtarzam - 100% POMAGA :) :) :)
A wczesniej nawet nie wiedzialam, w ilu miejscach mam wezly :shock: :shock: :shock:
Mozna tez stosowac goracy termofor - ale rece skuteczniejsze!
polecam i pozdrawiam
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Lavazza » 31 marca 2008, 12:56

Barbara pisze::flower: Musisz czekac ,,my wszyscy wlasciwie ciągle czekamy ,,chyba trzeba bedzie sie przyzwyczaić i tobie ,,przykro mi ze nie poznałaś odpowiedzi na twe pytania !!!
Zobaczysz czas szybko lecij ,,,,,,,, :tuptup:
pozdrawiam Basia :wink:


Witam!

Nic innego mi nie pozostaje. Czekam cały czas, za tydzień znów w "zakaźniaku" mam wizytę, będą potwierdzac albo wykluczać toxo. Tak czy owak wkurza mnie to czekanie. :evil:
Lavazza
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 marca 2008, 21:36


Postautor: Haniula1010 » 31 marca 2008, 18:06

Każdego z nas wkurza i- równocześnie -czujemy się bezradni. Cóż, samo życie :roll: . Dlatego bardzo ważne jest pozytywne myślenie i wiara, że wszystko będzie dobrze. Jak to Basia mówi -uśmiech :lol: . Po prostu trzeba żyć tak jak wcześniej, wychowywać dzieci, zajmować się swoimi pasjami. Może trochę tylko zwolnić tempo. I starać się nie denerwować :twisted: . Trzymaj się Lavazza, przyzwyczaisz się :D
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: PAWEL » 01 kwietnia 2008, 13:34

Ja cieszę się z każdego dnia bez bólu albo gdy jest taki mały iż mi nie przeszkadza.

Przez dwa lata codziennie mnie łupało a teraz coraz więcej dni bez bólu.

Bolą stawy ale najgorszy był ból w plecach - czułem się jakby ktoś wbijał mi miecz (i to taki solidny - żadna lipa) i wtedy nie ogłem klilka sekund odychać.

Przy czym cały czas myślę iż jest coraz lepiej (wyniki wskazują że tak) i nie pozwalam opleść się czarnymi myślami. Jak zaczynam kaszleć to daję sobie stopa i zwalniam tempo.
I tak w ogóle to jest słońce i życie piękne.
PAWEL
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 30
Rejestracja: 30 marca 2008, 17:31


Postautor: agga » 01 kwietnia 2008, 21:33

No pewnie, że życie jest piękne!!! I wiosna!!!
Mi znów puchną kostki i bolą nogi, kaszel się nasila, chyba czas na wizytę u pulmonologa. Ale przeżyję!!! I będzie coraz lepiej, bo JA tak sobie życzę!!! :twisted:
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


PoprzedniaNastępna


Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron