Witajcie

Objawy, dolegliwości...

Witajcie

Postautor: ona.81 » 02 stycznia 2009, 16:04

Kochani jak sie czujecie ?? a tu cisza :) widze ze nas malutko z sarko , trudna do rozpoznania choroba.... u mnie jest dobrze, choc miewam czasami bóle nogi , ona mnie drze wzdłuż piszczela i stawy w nagarstkach mnie tez leciutko pobolewaja ale tylko czasami. Nadal mam ślady po tym wstretnym rumieniu guzowatym. Boże co to był za ból :evil: juz nie mam takiego zmęczenia jak przed sarko . Bede robiła od nowa badania. A kaszel mam , mały ale mam szczególnie rano ...ogólnie jak zjem cos bardzo ciepłego ,rozgrzewającego :( i to mnie martwi. pozdrawiam was ciepło bo u mnie mróz i śnieg. Życze Wam i sobie w Nowym Roku 2009 duż zdrowia , wytrwałości na wszelki wypadek , szczescia .... odezwijcie sie ... :) a forum takie piekne , swiateczne ,super !!

sorki i znowu nie w tym temacie co chcialam , mialobyc w objawach skórnych , wybaczcie ale ja zakrecona jestem po Nowym Roku .
Awatar użytkownika
ona.81
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 13
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 14:48
Lokalizacja: szczecin


Postautor: Barbara » 02 stycznia 2009, 18:22

Hej Aga ,,witam w Nowym Roku :) ,,,,usmiech dla ciebie ,, :D
Pewnie Sarkoludki nabieraja sił po Sylwestrze hihihi :peace: :piwosz: :nie powiem:
Pytasz jak sie czujemy ,,U mnie nic Nowego :wink: ,,hahaha nowy rok z kropelkami ,,aerozolami no moze z wiekszym Bólem stawów ale to moja winna :oops: .Przyznam ci sie ze na sylwestra pozwoliłam sobie na zabawe hahahaa i nie brałam leków -czesciowo :geek: ,,te od serca jednak bralam hahaha całkiem szalona nie jestem !!!usmiech ,,,

Wiec dzis troszke płace za swe grzechy i lize rany pod kocem z termoforem hihihi ale tak mi tam dobrze ze wcale nie załuje ,, :lol:
Trzymaj sie Agga pozdrawiam Basia
,U mnie tez jest zimno i pruszy sliczny połyskujacy śnieg ,,,jest uroczo jak nie trzeba wychodzic z domku hahahha ciesze sie ze mam tyle wolnego :thumleft: ,,,Pozdrawiam Basia ,,, :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron