mam pytanie. mianowicie moj maz ma juz 4 nawrot...

Objawy, dolegliwości...

Postautor: barbiern1 » 26 stycznia 2009, 15:15

mam pytanie. mianowicie moj maz ma juz 4 nawrot tej choroby ujawnia sie ona w 3 fazie .(sarko pluc)enkortonem jest leczony .ostatnio ma objawy ciaglego zmeczenia, boli mu wszystko ,miesnie stawy kosci ,czy to moze byc jakis skutek uboczny?dodam iz encorton zaywa" juz 1.5 roku
barbiern1
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 00:11


Postautor: f4f » 02 maja 2009, 14:41

moze byc ja bralem encorton 3 lata i bolalo mnie ( nada boli ) wszystko plecy, ledzwia, przy oddychaniu glebszym cala klatka, zmeczeni jest okropne i brak ochoty na cokolwiek. mam 34 lata a czuje sie jak 70 latek ( chyba, bo naprawde to nie wiem jak sie czuja 70 latkowie :) Ogolnie mam dosc ale jakos daje rade, staram sie nie myslec o tym. Niebawem znow na kontrol i wtedy sie okaze co sie dzieje. Encorton odstawiony
Awatar użytkownika
f4f
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 34
Rejestracja: 02 listopada 2007, 08:51
Lokalizacja: Bytom


Postautor: typisb » 02 maja 2009, 22:12

Ja miałem 3 nawroty, z typowymi objawami, rumień, temp., duszności, za każdym razem większe dawki encortonu.
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Jurek » 17 lipca 2009, 13:23

4 nawrót od lutego 10 mg co dalej to się jeszcze wyklaruje.
z 11 lat z sarko może 4-5 lat na encortonie. Bobrze czuje się na encortonie. Zbieram się w sobie by go odstawić.

F4F, znam to o czym piszesz, miałem taki zestaw. Wrogowi bym tego nie życzył. Współczuje każdemu kto ma takie dolegliwości.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron