ostry ból przy przełykaniu posiłków.

Objawy, dolegliwości...

ostry ból przy przełykaniu posiłków.

Postautor: michalcry » 27 września 2009, 15:07

Witam jestwm tu nowy
Chciałbym zasięgnąć waszej opini. Mam sarko ale jeszcze nie do końca zdiagnozowaną - Ebus i bronchoskopia nic nie wykazały - inne badania w normie wszystko ok. Na raze dali mi spokój na 3 miesiące ale po ostatniej bronchoskopii jakiś tydzień poźniej wszedł mi straszny ból w klatce. Powiększa się po ostrym wysiłku sportowym do tego stopnia że już nie wiem co to jest - mam problemy z jedzeniem i przełykaniem płynów (ostry ból) podejrzewali może odmę ale zrobiłem zdjęcie i nic nie ma. Lekarz mówi że to chyba jakaś infekcja tylko ja nie mogę normalnie funkcjonować. Może mi coś naryszyli w przełyku , ale to dziwne że przez tydzień nic mi się nie działo. Obecnie połykam prochy przeciwbólowe i czekam że może to minie
pozdrawiam
M
michalcry
 


Postautor: Barbara » 27 września 2009, 21:36

Hej witam Michał :bukiet:
przejrzyj forum ,ja nie umiem pomóc poniewaz nie miałam Bronchoskopi ,
wydaje mi sie mozliwe jakies takie powikłanie ale to tylko mój domysł ,,

Ostatnio chyba Ulcia miała problem z gardłem po mediaskopi???? ,,,
Dokładnie nie pamietam jak to sie pisze :lol:
Poczytaj w naszych historiach ,

Zycze ci powrotu do zdrowia i trafnej diagnozy ,,,
trzymaj sie i pisz z nami ,, :wink:
pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Haniula1010 » 28 września 2009, 01:23

Witaj Michał, nie wiem co Ci jest, ale musisz zdecydowanie zmniejszyć tempo życia /przynajmniej na razie/.
Nie wiem czy prochy p-bólowe załatwią sprawę.
Postaraj się odwiedzić jeszcze jakiegoś lekarza. Może Ci zleci dodatkowe badania np. EKG, a nóż to coś z sercem?
Mnie też kiedyś dopadł znienacka taki ból. W końcu przeszedł sam, ale strachu się najadłam. Już po fakcie powiedziałam o nim lekarzowi. Stwierdził, że to był chyba nerwoból- ale do końca nie jestem tego pewna. Na wszelki wypadek lepiej dmuchać na zimne.
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Tilien » 28 września 2009, 09:54

Ten ból rzeczywiście mogą powodować jakieś problemy z układem pokarmowym. Pamiętam, że mój tata miał kiedyś podobne bóle i okazało się, że miał przepuklinę przełykową. Dobrze byłoby sprawdzić czy to aby nie to.
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


Postautor: Robert » 28 września 2009, 17:56

Nie ma co czekać, że samo przejdzie.
Nie wiem czy takie powikłanie po bronchoskopii, po tygodniu jest możliwe, z reguły tego typu dolegliwości są odczuwalne zaraz po badaniu, po ustąpieniu znieczulenia.
Podczas bronchoskopii nie wziernikują przewodu pokarmowego, tyko drogi oddechowe - krtań, tchawicę i oskrzela. Gdyby coś ci naruszyli, objawiało by to się chrypą, kaszlem, odpluwaniem wydzieliny ropnej itd.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron