czy to objaw neurosarkoidozy??

Objawy, dolegliwości...

czy to objaw neurosarkoidozy??

Postautor: belka » 10 listopada 2009, 10:48

Mam problem od ok. 2 miesiecy. Mam uczucie zatkanego prawego ucha. Bylam u laryngologa zrobilam, badanie sluchu (AUDIOMETRIĘ) - jest ok. Laryngolog mi powiedzial, ze to prawdopodobnie od wyrzynajacej sie ósemki (rzeczywiście 2 m-ce temu mialam stan zapalny, ale to minęło po 3 tygodniach - w tym czasie przytkalo mi sie to ucho). Zrobilam kolejne badanie - TYMPANOGRAM - jeszcze nie bylam z wynikiem, ale juz dowiedzialam sie od osoby, ktora robila mi to badanie ze cos mam z kosteczkami słuchowymi. Denerwuje sie czy to nie sarkoidoza??? Czy ktos z Was miał taki problem??
belka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 lutego 2008, 23:07


Postautor: typisb » 10 listopada 2009, 16:31

mi paskudnie szumi w lewym i prawym, lek. rozważali też, że to jest sarko, ale stwierdzili, że taki mój urok i tak na razie sprawa ucichła (szumy nie :? )
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: kamila25 » 13 listopada 2009, 00:54

ja miałam niedawno problemy z uchem, zatykało się i przy "odkorkowaniu" bolało, do tego stopnia, że jak w nocy się przebudziłam to wymiotowałam z bólu. pani doktor postanowila "zaryzykowac" i jako ze nie choruje na uszy i nigdy nie chorowałam, nawet gdy byłam dzieckiem -zrezygnowała ze wszystkiego co inwazyjne, w tym z różnych badań i tylko wypłukała mi ucho- pomogło. być może Twoj laryngolog przoczył coś i może po prostu coś tam "mieszka"?
bo w oczach tkwi siła duszy
Awatar użytkownika
kamila25
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 93
Rejestracja: 02 grudnia 2008, 14:43
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie


Postautor: belka » 13 listopada 2009, 10:07

Ja też nigdy nie miałam problemów z uszami. teraz ani mi nic nie szumi ani nie piszczy tylko po prostu mam takie uczucie zatkania. Jak ostatnio byłam u laryngologa to obejrzała mi uszy i nos oraz wynik badania i powiedziała ze jest ok i ona nic tu nie widzi. Dała mi jeszcze na kolejne badanie. W poniedziałek mam wizytę zobaczę co mi tym razem powie, bo to badanie chyba nie wyszło poprawnie...
belka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 28 lutego 2008, 23:07




Wróć do Objawy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości

cron