***KINO***

Spotkania z książką, filmem, muzyką...

Re: ***KINO***

Postautor: Robert » 07 marca 2021, 13:19

Ja zacząłem Homeland i nawet mnie wciągnął. Taki szpiegowski, wątki terrorystyczne i rozkminianie kto jest po czyjej stronie, i przyznam że po siedmiu odcinkach wiem mniej niż na początku.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: ***KINO***

Postautor: Jurek » 01 czerwca 2021, 12:39

Homeland, jest ciekawy, moja żona go oglądąła z zainteresowaniem, ja przy okazji, uważam że jest ok.
Tylko mnie takie trudne sytuacje śwatowe jak w nim trochę smucą.

Ale zato w ciągłem się w Sons of Anarchy łaaaa, no nie jeździełm ostatnio a odłosy moto robią robotę :-) ;-)
Na początku moze przeszkadzać piętrzenie się zwrotów akcji i zbiegi okoliczności , ale Bohaterowie są Prawdziwi (Jak na tego typu serial) .
Mimo tych zaketów fabuły. Ma to też zalety bo mają konflikty które stawiają im wyzwania.
Główny bohater to typ, który mimo że łobuz to jest lubiany i zmiejsca ma pozycje w stadzie w jakim by niebył -tylko jaki pająk musi ugryźć by mieć takie moce ;-) a no i te motory
Mnie wciągneło na maxa
PS Nie popierałby w życiu realnym wyboru takiej drogi, ale z ekranem nie będę się klócił. ;-)
Post pisany trochę dla uśmiechu :-)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: ***KINO***

Postautor: Jurek » 13 listopada 2021, 11:26

Przypadkiem zobaczyłem Niewierną z Richardem Gere.
Przypadkiem przechodziłem obok ekranu a film już sobie leciał ;-)
Zwykle nie sprawdzam co o filmie piszą, zanim tu napiszę, teraz sprawdziłem.
Wg mnie film warto zobaczyć, chyba że..., ale powiem, że film się wyróżnia na tle tego co oglądam.
Jest "jakiś". Mnie zapadł w pamięć.
Jeśli go zobaczycie, fajnie jak napiszecie czy się spodobał czy nie.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: ***KINO***

Postautor: Robert » 15 grudnia 2021, 12:52

Ja będąc na izolacji obejrzałem serial "My, dzieci z dworca ZOO", bardziej z ciekawości jak został zaadoptowany, bo kiedyś czytałem książkę. Dla mnie 6/10, ale wiele osób odbiera go gorzej.
Teraz nadrabiam zaległości i oglądam duński serial kryminalny sprzed dekady,The Killing (oryg. Forbrydelsen). Nawet mnie wciągnął.
Próbowałem jeszcze obejrzeć, swego czasu mocno promowany Tenet, ale męczyłem się na nim i wyłączyłem w połowie. Mocno przekombinowany film sensacyjny.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3906
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Poprzednia


Wróć do Trochę kultury

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron