Strona 1 z 1

Bollywood inaczej

Post: 21 lipca 2008, 10:28
autor: renia2
Kupuję mamie Bollywood. Teraz gazetówki, wcześniej normalne.
Sama po wielkich bólach obejrzałam "prognozę pogody" tzn. Czasem słońce, czasem deszcz. 3 godziny. Kilka dni mi to zajęło. Da się obejrzeć.
I w ramach kupowania bollyfilmów trafił się jeden, o którym mamcia powiedziała, że jest dziwny i mam to obejrzeć. Może się spodoba.
I dziw nad dziwy-zadziałało.
Filmidło nazywa sie Don.
Taki kryminalik i sensacyjka. Muzyczka mi podeszła w połączeniu z tymi bollytancerzami. Tu nowoczesna muzyczka, bez tych ich pień, a stroiki niby nowoczesne, ale inaczej niż u nas.
I wsiąkłam przy 3 piosenkach.
A i akcja chwilami też przyjemniutka. Szczególnie jak się naparzają.
Wg mnie powinni już być nieżywi dawno, a chojraczek główny bohater nie do zdarcia. W filmie to normalka, ale tu ma swój dodatkowy urok. Jakiś taki klimacik się zalągł.
Kryminalik sensacyjny , a ubawiłam się lepiej niż na niejednej komedii.
Możecie zobaczyć; znakomicie odpręża; jak komedia do śmiechu.

Post: 19 sierpnia 2009, 22:21
autor: AMELIA
Nawet nie wiedziałam, że mamy tu taki kącik. Ja się zakochałam w takim filmiku Fanaa :) Polecam nawet tym, którzy nie przepadaja za takim gatunkiem bo to raczej trochę romansik, sensacyjno-dramatyczny. Nic pozatym z gatunku bollywood narazie nie widziałam ale fanna mnie urzekła.

Post: 20 sierpnia 2009, 11:39
autor: typisb
Wprawdzie Milioner z ulicy mi się podobał (moja ocena 7/10), ale ten film nawet nie leży obok Bollywood. Filmy typowe z Bollywood to romansidła (moja opinia i tylko moja opinia :lol: bardzo niskiego polotu, przeplatane tańcem regionalnym z podskokami. Najlepiej aby występował Shah Rukh Kha, na widok, którego kobiety mdleją i drżą na całym ciele.

ps. Od mojej przyjaciółki z Rosji wiem, że ten gatunek filmu cieszy się tam wśród pań dużym powodzeniem, widzę, że u nas też :wink:

Post: 21 sierpnia 2009, 10:23
autor: ela m
A wiecie że będą w Polsce takie przedstawienia pt. The Merchants of BOLLYWOOD?
http://www.makroconcert.com/pl.php/even ... bollywood/
Ja widziałam chyba tylko 2 filmy z Bolluwood, ale na te pokazy się wybieram :D