Muzeum, ale gdzie - polecane odradzane

Spotkania z książką, filmem, muzyką...

Jak często bywasz w muzeum?

Nie bywam
0
Brak głosów
Niezbyt często
3
60%
Od czasu do czasu
0
Brak głosów
Często
1
20%
Bardzo często
1
20%
 
Liczba głosów : 5

Muzeum, ale gdzie - polecane odradzane

Postautor: Pollo » 17 listopada 2010, 18:13

w poniedziałek wybrałem się do Muzeum Powstania Warszawskiego i trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jest trochę przereklamowane, a może ja nie dorosłem jeszcze do tego by je zwiedzać :roll:

W zasadzie szedlem tam głównie dla filmu "Miasto ruin" wiedziałem czego się spodziewać i bylo ok, ale samo muzeum ..., trudny jestem 8)
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: arty » 17 listopada 2010, 20:33

:) Witaj Pollo,
zupełnie nie rozumiem kontekstu w tym przypadku - do "Przereklamowane"
Natomiast dziękuję za świadomość (dzięki temu muzeum), Bohaterstwa tych ludzi i Poświęcenia. Należał im się Hołd, choćby tak mizerny jak to Muzeum. :)
Ciekawa jestem (choć lepiej żeby nie trzeba było sprawdzać), czy w obecnej chwili nastolatkowaie i starsze pokolenia zrozumiałyby Odezwę do Narodu i opuściliby ochoczo swoje laptopy i McDonaldy tudzież inne komforciki i zaryzykowaliby życie i rodzinę dla tak abstarkcyjnego i wyśmiewanego pojęcia współcześnie jak Ojczyzna czy Patriotyzm.....
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Robert » 17 listopada 2010, 21:41

Ja w tym muzeum nie byłem, ale chyba rozumiem co ma na mysli Pollo pisząc, że jest przereklamowane.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Trochę kultury

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron