Witam,

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Postautor: Jurek » 11 października 2007, 21:27

Witaj, ja również trzymam za Ciebie kciuki, będę tu do Ciebie "zaglądał". Bądź dobrej myśli, Pozdrawiam :) :)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Haniula1010 » 12 października 2007, 22:33

Agusia :)
Najważniejsze, że zdecydowałaś się i operację masz już za sobą. Teraz może być tylko lepiej. Wiadomo, że rehabilitacja może jeszcze trochę potrwać, ale pamiętaj, że my wszyscy ilu nas tu jest jesteśmy z Tobą. Trzymaj się :)
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: agussa » 22 października 2007, 12:09

Dziekuje,
jest juz lepiej i z samopoczuciem i z okiem
pozdrawiam :D :D
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: gruby » 30 października 2007, 08:43

Witaj !!!! No to dobrze ta strona jest chyba najlepszym lekiem :lol: Pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
gruby
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 77
Rejestracja: 11 kwietnia 2007, 21:38


Postautor: agussa » 02 listopada 2007, 11:49

Z moim okiem coraz lepiej ,widze nie zbyt wyraznie ale jednak widze ,stosuje krople kilka razy dziennie (z powodu suchosci oka ). Lekarz odstawil mi wszystkie leki ,teraz czekam na wizyte i sama nie wiem co dalej ,pluca mam czyste z sercem tez dobrze .Moze ktos ma jakies informacje o sarkoidozie nerwu wzrokowego,leczeniu itd.
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: agussa » 11 stycznia 2008, 19:43

Witam
mialam nadzieje ze mam spokoj z okiem ale problem wrocil.Jest gorzej niz przed operacja przestalam widziec na to oko ,wrocil wytrzeszcz,i bol glowy po lewej stronie.Psychicznie jest tragedia ,przestalo mi zalezec na czymkolwiek,mam nadzieje ze to tylko chwilowe.Szukam kogos kto tez ma podobny problem ,ciekawa jestem jak to bedzie dalej ?
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: Haniula1010 » 12 stycznia 2008, 02:14

Madzia, byłaś już u lekarz? Co powiedział?. Ja nie mam tego problemu /chyba, i na szczęście/ i bardzo Ci współczuję, bo wiem jak się człowiek czuje gdy mu oko dolega. /Miałam kiedyś półpaśca , który zaatakował mi połowę głowy -w tym- jedno oko. Skończyło się dobrze, chociaż lekarz snuł dość czarne wizje i widocznie był przestraszony/.
Nie poddawaj się zniechęceniu. Skonsultuj się z lekarzem, a jak trzeba to z kilkoma. My tu będziemy Ci kibicować i wysyłać pozytywne fluidy. Trzymaj się Słonko :glaszcze: :przytul: [smilie=kiss of love.gif]
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Agnieszka » 12 stycznia 2008, 10:08

Witaj że masz już za sobą trzymaj się wszystko będzie dobrze.
Aga
Agnieszka
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 142
Rejestracja: 04 stycznia 2008, 16:58
Lokalizacja: Koszalin


Postautor: Jurek » 15 stycznia 2008, 01:07

Witaj Madziu,
piszesz, że masz nadzieje, że to tylko chwilowe,
również życzę Ci ustąpiena tych dolegliwości.
Serdecznie pozdrawiam

Może Ci się spodoba:
http://pl.youtube.com/watch?v=F_pcCFcBpSo
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: agussa » 20 stycznia 2008, 00:55

Bylam u lekarza ,znow jakis guzek wyrosl mi za okiem ( na miesniu),wrocilam do lekow .Nie wiem co dalej ,moj okulista tez nie wie.Teraz robie badania i czekam na wizyte ,moze do tego czasu okulista cos wymysli.Humor troche nie dopisuje ale to przez dietke (trzeci dzien)a ja tak bym zjadla czekoladke. Pozdrawiam wszystkich goraco :roll:
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: Mary » 22 stycznia 2008, 14:20

Cześć Madziu,
ale paskudztwo Ci sie przytrafiło, i nie chce odpuścić... Nie poddawaj się jednak! Wierzę, że Twoi lekarze cos wymyślą i ... mam nadzieję, że szybko. Bądź dobrej myśli.
Trzymaj się cieplutko, pozdrawiam
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: Irena » 22 stycznia 2008, 22:58

Witaj Madziu, będę trzymać mocno kciuki, żeby dolegliwości ustąpiły i z okiem było OK. Trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli.
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Haniula1010 » 23 stycznia 2008, 00:36

Madziu, a co to za dietka? Nie chcę Cię namawiać do grzechu, ale myślę, że w sytuacji, gdy kawałek czekolady poprawi Ci humor i obniży poziom stresu, nikt- nawet lekarz nie powinien mieć Ci tego za złe. Byle nie za dużo i koniecznie gorzkiej ;) .
/Chyba, że to lekarz Ci jej zakazał, no, wtedy trudno /.
Trzymaj się, musi być dobrze :) :roza: :roza: :roza:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: agussa » 10 lutego 2008, 12:05

Witam
Caly czas jestem na dietce ,nie jem nic ,pije tylko soki (sama robie )owocowe,warzywne .Dziala ,choc ciezko mi przechodzic obok cukierni (az sie slinie na mysl o paczkach).Dostalam nowe leki ,Levaxin i Tiotil ,nie znam Polskich odpowiednikow .Wyczytalam ze sa to hormony uzywane w leczeniu tarczycy i innych. Z moja tarczyca wszystko gra .Boje sie troche ale mam nadzieje ze lekarz wie co robi .
:lol: :lol: :lol:
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Poprzednia


Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

cron