11 września USA

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

11 września USA

Postautor: renia2 » 11 września 2007, 11:43

słuchajcie-na Onecie przedrukowali z Der Dzpiegla artykuł Kłamstwo o 11 września.
A tam coś bajdurzą o sarkoidozie serca-na skutek zanieczyszczenia powietrza. To ich zanieczyszczenie powietrza to po upadku tych wieżowców. Te rozdrobnione metale i Bóg wie co, co się wytworzyło na skutek pożarów. Ale u nas w Polsce nie ma aż takiego zanieczyszczenia, no może na Śląsku, więc o co im chodzi?
Ja jestem z lubelskiego- u nas właściwie sam raj-prawie dzikie pola. No tu już sporo przesadzam, ale jak jadę do babci, to za Łęczną, jak się przyjrzeć to jak z filmów z początku 20-wieku. No miejscami, mówię o wioskach, gdzie mieszkają miejscowi, a nie domki miastowych.
To by było tyle w kwestii -skąd się wzięła sarkoidoza. Odkryta w 19-wieku i do dziś nie wiadomo, skąd się to diabelstwo w ludziach lęgnie.
renia2
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 340
Rejestracja: 10 lipca 2007, 10:50


Postautor: Jurek » 25 września 2007, 12:19

Witaj Renia, jak byś chciała zasiegnąc informacji o starych motocyklach to może coś wiem, ale w sprawie jak wyżej to niestety nieznam się.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron