witam was cieplutko

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

witam was cieplutko

Postautor: kasia1976 » 08 grudnia 2008, 19:47

witam was,cieszę się że znalazłam tę stronkę.Od kilki dni szalałam z rozpaczy po otrzymaniu wyniku tomografii komputerowej-sarkoidoza stopnia II.Mam 32 lata,dwie córeczki 9 i 2 letnią.Dzięki wam już wiem że to nie musi tak strasznie wyglądać..Niestety od naszych lekarzy narazie nic się nie dowiedziałam.Jutro mam wizytę u specjalisty i z tego co narazie wiem mam mieć pobrany wycinek z węzłów chłonnych.Proszę napiszcie jak to wygląda i jakie jeszcze czekają mnie badania. : :cry:
kasia
kasia1976
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 08 grudnia 2008, 12:17


Postautor: maria » 08 grudnia 2008, 19:53

Trzymaj się Kasiu!!! Poczytaj, a wszystkiego się dowiesz.
Przed Tobą trudny okres, ale dasz radę!
Pozdrawiam serdecznie!
Marysia
maria
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 578
Rejestracja: 16 marca 2008, 12:58
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Haniula1010 » 08 grudnia 2008, 20:45

Witaj Kasiu :D
Tutaj: http://sarkoidoza.mojeforum.net/badania-forum-vf9.html znajdziesz wszystko /lub prawie wszystko/ o badaniach. Oprócz tego poczytaj sobie w "Naszych historiach" indywidualne nasze "spotkania" z sarkoidozą. Każdy ma inne doświadczenia, ale zawsze lepiej wiedzieć więcej i uczyć się na cudzych błędach -niż błądzić jak dziecko we mgle ;). Po pierwsze nie bój się - nie jest tak źle, chociaż w pierwszej chwili trochę strasznie to wszystko brzmi. Po drugie masz nas :lol: . Pozdrawiam serdecznie :D
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Jurek » 08 grudnia 2008, 20:54

Witaj Kasiu,
myślę, że wiele się dowiesz z tego forum, z czasem przyzwyczaisz się do rozmów z lekarzami. Mogę tylko próbować domyślać się co czujesz. Najważniejsze (nie łatwe) to nie rezygnować z pomocy lekarzy, a jednocześnie nie dać smutkowi, bo jak patrze wstecz, to po tych trudnych dniach , przychodzą zwykłe normalne dni, u mnie te są w przewadze. Widzisz od teraz, ktoś będzie czekał na dobre wieści od Ciebie.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Barbara » 08 grudnia 2008, 22:08

Hej Witam Kasiu :bukiet: ,,ciesze sie ze znalazłas forum ,,mam nadzieje ze spełni twe oczekiwania :) ,,i znajdziesz tu odpowiedzi na niektóre pytania ,, :wink:
Trzymaj sie,, kazdemu z nas na poczatku było bardzo ciezko ,,i nie trzeba sie tego wstydzic ,
,jezeli pozwolisz sprobujemy wspólnie przejsc przez to wszystko ,,napewno znajdziesz info o badaniach /,ja na szczescie ich nie miałam /,ale inni tak i jezeli zapytasz kogos ,nawet bezposrednio odpowie ,,, :wink:
Trzymaj sie ,,bedzie tak jak napisał Jurek ,,,Przyjdą zwykłe normalne dni ,,,, :) :D
Zycze powodzenia ,,i prosze pisz z nami ,,pozdrawiam Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Mary » 08 grudnia 2008, 23:05

Kasiu trzymaj się :) . O badaniach już pewnie przeczytałaś i jeszcze mocniej się stresujesz... Dobrze będzie... myśl pozytywnie :)

Pozdrawiam, trzymam kciuki i trzymaj się :)
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron