Powitanie i zapytanie

Masz ochotę się przywitać? Nie krępuj się :)

Powitanie i zapytanie

Postautor: rena » 17 listopada 2010, 22:05

Witam! Sarko wykryto u mnie 6 lat temu. W tym czasie jedna progresja. Do tej pory bez leków. Byłam pod opieką poradni na Płockiej ale po jej rozwiązaniu nie wiem gdzie się podziać.Pisaliście na forum o oddziale 11.Jak się tam można dostać? Może ktoś zna inne przychodnie albo lekarzy prowadzących ludzi z sarko? Bardzo będę wdzięczna za informacje.
Rena
rena
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2010, 19:51
Lokalizacja: Radom


Postautor: Bohun » 17 listopada 2010, 22:41

Rena, idż do lekarza ogólnego, czyli twojego rodzinnego. Jego zakichanym obowiązkiem jest skierować Cię pod odpowiednią opiekę. Po prostu da Ci skierowanie. I tak bez skierowania nie przyjmą Cię w tego typu poradni. Musisz je mieć. Polecam takie rozwiązanie, nie wyobrażam sobie nawet innego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bohun
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 264
Rejestracja: 08 listopada 2010, 15:23


Postautor: Pollo » 18 listopada 2010, 09:52

Jest inna metoda sprawdź kto (jaki lekarz) pracuje w szpitalu do którego chcesz zostać przyjęta, dowiedz sie gdzie ten lekarz przyjmuje prywatnie, bez skierowania tam pójdziesz inwestując w tą wizytę i najprawdopodobniej od razu skieruje cię na oddział, droga krótsza niż proponuje Bohun, ze skierowaniem z POZ dłużej poczekasz na przyjęcie na oddział a nawet do przychodni specjalistycznej, tym bardziej że jest koniec roku i kontrakty wyczerpane
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: Mada » 18 listopada 2010, 11:29

witaj ,

dobrze dostać się na oddział-jestem pacjentka I kliniki -tam tez prowadzą sarkoidozę-szefem jest prf.Kuś;zmierzam do tego,że dobrze jest znaleźć się na oddziale choc raz w roku na tzw.przeglądzie ogólnym-w razie potrzeby przyjeżdża się co pół roku lub co 3 mies.-wszystko zależy od wyników...,a w przerwie między hospitalizacją może prowadzić cię stacjonarny pulmonolog-j atak funkcjonuje juz bardzo długo:pulmonolog swoja mam w Pile,a raz na jakiś czas dojeżdżam te 400km. do Wawy :)

skierowanie możesz wziąc od rodzinnego;jeśli natomiast jesteś pacjentką instytutu/lub tez będziesz i masz w karcie wyznaczoną wizytę kontrolną-nie musisz mieć skierowania(taka procedura bynajmniej na Płockiej obowiązuje);dzwonisz do lekarza prowadzącego tzw.kolejkę i ...czekasz;gdybyś zdecydowała się na ten oddział-daj znać,posiadam nr telefonu niezbędny ;

pozdrawiam
"Myślę więc jestem."
Awatar użytkownika
Mada
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 13 listopada 2010, 08:50




Wróć do Welcome:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron