już wiosna :)

czyli luźne rozmowy przy kawie

już wiosna :)

Postautor: Tilien » 13 marca 2007, 10:44

Wstał piękny słoneczny dzień. Pierwszy raz od długiego, długiego czasu nie obudził mnie budzik, ale ciepłe, przecudne promienie słoneczka. Aż mi się od samego rana pyszczysko cieszyło. Na dworze (jak wolicie może być: na polu) cieplutko aż chce się żyć i zrobić coś niemądrego :twisted:
A jak tam u Was sprawa wiosny wygląda? Już przyszła?
Jutro muszę wkroczyć do ogródka, bo krokusy spod zeszłorocznych liści krzyczą o odrobine zrozumienia prosząc. :oops: :wink:
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


wiosna

Postautor: Renata » 13 marca 2007, 13:02

no tak u mnie w ogródku

Obrazek
a tak w zbliżeniu
Obrazek
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: romanek » 13 marca 2007, 17:27

a mnie wiosna nie wiosna slonko nie slonko caly czas mecy straszna sennosc, juz sam niewiem co mam robic, czasami sie zastanawiam czy niepowinienem zrezygnowac z prowadzenia autka. potrafie zasnac w momencie np. w robocie.
ale moze jak wiecej slonka, moze jak bateryjki naladuje... heh... a moze encortonik polkne :P

pozdrowionka z rownie slonecznych katowic
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: Robert » 13 marca 2007, 18:06

cukrzycy ty nie masz czasem???
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 13 marca 2007, 19:28

Romanek,mam ten sam problem.Też senność mnie męczy niemożebnie,z tym tylko-że ja samochodu nie prowadzę :P .
Rzeczywiście powinieneś się poważnie zastanowić,czy chociaż na jakiś czas nie zrezygnować z prowadzenia swojego autka.Niechcący możesz napytać biedy nie tylko sobie
:cry:
PS.Robiłam niedawno badania na poziom cukru we krwi i okazało się,że mam niższy niż miałam wcześniej,tak,że przyczyna pewnie tkwi w czym innym.

Co do wiosny,to szaleje w moim ogródku już na całego.Dzisiaj na słońcu było 25 stopni Celsjusza.

Renatko,piękne masz krokusiki :D.Muszę się nauczyć wklejać zdjęcia,to pochwalę się swoim,a właściwie Mamy ogródkiem :lol:

Dodane po 19 minutach:

Obrazek

EDIT
>>Haniula!
Jak zrobisz zdjęcie w fotosiku to nie kopiuj linku który tam jest tylko kliknij
"Pobierz pozostałe kody" i z otwartej tam listy skopiuj link "Miniaturka na forum" i taki wklej do posta, bez niczego. <<
>>Adminek :) <<
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Mary » 13 marca 2007, 21:28

Ja też nie mam cukrzycy, a jestem dziś kompletnie zdechła i jakaś ospała w zasadzie bez powodu. Niestety zdarza mi się to coraz częściej ostatnio. :( . Spóźniona depresja :shock: ... rozumiem zimowa, jesienna, ale wiosenna??? Mam z reguły niskie ciśnienie, ale liczę, że słoneczko swoje zrobi i naładuje moje akumulatorki. Czego i Wam wszystkim życzę!!!
Marysia
"...rzeczy trudne to te, które robi się dziś, a niemożliwe to te, które zrobi się jutro"
Awatar użytkownika
Mary
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 585
Rejestracja: 17 października 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa


Postautor: romanek » 14 marca 2007, 08:47

mi ze spaniem wytlumaczyli troche inaczej :)
cukier badalem byl OK, wiec nie tendy droga, ale okazalo sie ze przez sarkoidalna narosl w gardle (chyba bo jak juz gdzies pisalem przegrode mi zrobili), albo przez guzy na wezlach chlonnych mam niedotlenienie i bezdech,
nazywaja to OSAS, w zwiazku z tym spiac niewypoczywam, w zwiazku z tym taka reakcja organizmu
a samochod puki co mi potrzebny wiec niema takowej mozliwosci zeby sie od niego odizolowac, staram sie niejezdzic sam :)
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Śpiocholudki

Postautor: Renata » 14 marca 2007, 18:15

Toż my nie sarkoludki, tylko śpiocholudki. Ludzie ja wprost chyba zapałki miałam do oczu sobie w pracy wkładać, tak mi powieki leciały. Fakt że robota sama w sobie przynudza, ale żeby być takim sennym, zgrozisimo.
Haniula, a to zdjęcie to nie z tego roku chyba, ale kwiecie przednie. No teraz się naumiałaś zdjęcia wklejać , to daj nam więcej, jak nie chcesz tak całkiem publicznie to do galeri, gdzie tylko po zarejestrowaniu wchodzimy. Daj nam swe oblicze, milej się gada jak można spojrzeć w oczy.
Obrazek
proszę spojrzeć w oczy mojego Rubisia, czyz nie ma tam głębi?
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: romanek » 20 marca 2007, 18:25

apropo wiosny... doznalem malego szoku, cholera 5 cm sniedu mialem na aucie, a zbudzilo mnie odsniezanie chodnikow... heh... a teraz wszechobecna mgla... niema to jak zmienna aura
dobrze ze jesszcze oponek niezmienilem
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: Tilien » 20 marca 2007, 20:59

U nas też dziś posypało paskudnym mokrym śniegiem. To nawet tak bardziej nawet gradem wyglądało. Tyle, że jakimś takim mientkim i rozciapkanym. Bleeee!
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


Postautor: Renata » 20 marca 2007, 21:00

romanek pisze:dobrze ze jesszcze oponek niezmienilem

i jam szczęśliwa z tego powodu, a miałam Wam dziś zdjątko zaśnieżonego ogródka podrzucić, ale nie zdążyłam rano pstryknąć, a mam nadzieję że jutro juz nie będzie co pstrykac
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 24 marca 2007, 01:49

Reniuś!!!
Odpisałam Ci wczoraj "w sprawie" mojego przypadkowego zdjęcia późnojesiennych chryzantem, ale komputer najpierw odłączył mnie od internetu,a następnie zeżarł był tego posta.
Bardzo się zeźliłam i postanowiłam odczekać, aż mi przejdzie.
Co do moich oczu, w które czasami można by było spojrzeć-to na razie jeszcze odczekam,aż te oczy się wyłonią z "krasnych jagód"-a to może trochę potrwać - niestety. Ale jasne,że się ujawnię :lol: Kiedyś... :twisted:

Bardzo cudnego masz pieska :shock: Strasznie mi sie podoba w ubranku - a nawet bez :oops:. Też bym chciała takiego,ale u nas na podwórku króluje kot,który był kiedyś kotką i jako gospodarz - goni wszystkie psy :twisted:

Dodane po 2 minutach:

Każdy pies jest bez szans ... :wink:

Dodane po 39 minutach:

Obrazek

Dodane po 13 minutach:

Hurrra,nauczyłam się :lol:

Dzięki Wielki Adminie :D [ages20.fotosik.pl/158/1
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Tilien » 24 marca 2007, 10:29

Śliczne krokusiki Haniula :-)
Musze wreszcie wkroczyć do mojego ogródeczka. :roll:
Obrazek......nie panikuj!
Awatar użytkownika
Tilien
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 727
Rejestracja: 16 października 2006, 17:36


KROKUSIKI

Postautor: Renata » 24 marca 2007, 14:13

Cześć dziewczyny i chłopaki!
Siedzę dziś w pracy, przy czynność średnio zabawnych, to sobie przerywnik zrobiłam zaglądając do naszego clubiku sarkowego.
:) Haniu, u Ciebie pole krokusikowe, a nie jak u mnie parę, o co do spojrzenia głeboko w oczy, toż wiem że nie zdjęcie z dziś, ale z przed encortoniku chyba masz, zapewniam, że powrócisz do tego wyglądu, dwa razy przerabiałam, potem każdy kto Cię spotka to Ci powie, ależ świetnie wyglądasz, też coś najpierw zmienić oblicze encortonikowo, a potem powróciwszy do swego ciszyć otoczenie.
U mnie dziś wieje, jakby się ktoś powiesił (tak moja babcia mówiła) a wczoraj znów prądu nie było z powodu wiatru i mi kompa rozłaczyło, w takich momentach widzę jak mi go brakuje, ot technika, świeczka się nie podoba. Dobrze że choć komórka działa bez światła, bo stacjonarny też prądu potrzebuje. No muszę sobie laptopa na jakieś akumulatory sprawić, albo polubić wieczory przy świecach.Miłego weekendu wszystkim życzę.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: anick1 » 25 marca 2007, 12:33

:D Witam po długim niebycie. Zaczęłam sezon ogródkowy i mam mało czasu na net. Za to ze zdrowiem ok. czasem zapominam, że mam sarko....Wszystkim życzę dobrego samopoczucia i ciepłego tchnienia wiosny.
anick1
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 16 października 2006, 07:50


Następna


Wróć do Pogaduszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron