Podróże

czyli luźne rozmowy przy kawie

Podróże

Postautor: katarzynajas » 20 października 2007, 10:19

Witam,
Jestem na forum zaledwie od wczoraj ale strasznie mi sie ono podoba. Dlatego proponuje temat:Podróże. Każdy z nas dokądś jeździ, cos zwiedza zna ciekawe miejsca. Może wymienimy się adresami dobrych miejsc noclegowych w Polsce i nie tylko. Co Wy na to? :)
katarzynajas
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 129
Rejestracja: 19 października 2007, 08:46
Lokalizacja: warszawa


Postautor: Jurek » 01 grudnia 2007, 21:29

Witaj, tak się składa, że jak na domatora to sporo się przemieszczam po naszym kraju. Moja żona wyszukuje fajne pokoje ostatnio trafiają nam się nowe apartamenty, Gdybyś zabłądziła do Bukowiny Tatrzańskiej to na Klinie (rondo) jest fajna karczma "Pod miedzą" jestem uzależniony od zbójnickiego kociołka- naprawdę polecam :D
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: ulcia_I » 06 września 2009, 00:04

Hej!
Może odgrzejemy temat po tegorocznych wakacjach!
Ja nie lubię jeździć za granicę- kocham swój Dom, którego mam ciągły niedosyt. Ale od pojawienia się sarko postanowiłam sobie, że będę wyjeżdżała częściej na 2-3 dniowe weekendy dla wyluzowania się! Z mężem oczywiście! Własnym! Mieszkam w środku kraju, więc prawie wszędzie tak samo.
Teraz w piątek jadę do Nałęczowa na 6 dni- to mój pierwszy "urlop"w tym roku!
Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.
ulcia_I
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 162
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:52
Lokalizacja: Okolice Warszawy




Wróć do Pogaduszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron