Motoryzacyjnie/ogłoszeniowo - kupno audi

czyli luźne rozmowy przy kawie

Motoryzacyjnie/ogłoszeniowo - kupno audi

Postautor: mroova81 » 06 kwietnia 2008, 18:16

Witam! Uczestniczę w wielu forach, do waszego dołączyłem ostatnio. Przeważnie wszędzie jest jakaś giełda czy coś, ale jak nie ma to off topic powinien się nadać. Jestem miłośnikiem marki audi. Niestety niezbyt zamorznym i do tej pory jeżdziłem tym:
http://picasaweb.google.pl/mroova81/AUDI4SALE
Dziś niestety nasze drogi się rozjechały w Poznaniu na giełdzie. Troszkę to przeżywam, ale wiem, że nie można trwonić łez, tylko brnąc dalej do przodu, dlatego pozwoliłem sobie wkleić również tutaj ogłoszenie, które zamieściłem na forach jedynie słusznej marki:
"Kupię audi model 80B4 lub 100C4 lub A6C4 najmilszym z możliwych dodatków to napęd quattro. Silnik raczej benzynowy, jeżeli lpg to TYLKO IV generacja. Najlepiej 2.6[ABC]; 2.8[AAH]/[ACK], ale nie wykluczam silnika 2.3[NG]. Najbardziej chciałbym A6, dlatego tylko w przypadku tego modelu mogę zgodzić się na jakieś ustępstwa od w/w reguł. Wyposażenie wnętrza jest dla mnie mniej ważne, miłym akcentem byłyby dodatkowe zegary. Również mniej znaczący dla mnie jest rocznik auta, zależy mi na kupnie taniego ZADBANEGO egzemplarza, nie ważne kiedy opuścił fabrykę. Oferty proszę kierować na prv lub e-mail: mro_fet(at)wp.pl , ewentualnie dla tych którzy mają problem z internetem podaje telefon: 607-566-599;
Moja lokalizacja to okolice Poznania, im ciekawsza propozycja, tym dalej jestem w stanie dojechać!

PS PS istnieje niewielka możliwość, abym spojrzał łaskawym okiem na BMW E34 lub mercedesa W124 najlepiej w coupe."

Mam nadzieje, że nie naruszyłem regulaminu. Jeżeli jest inne miejsce dla tego tematu, które wydaje się bardziej odpowiednie, to proszę od razu je tam przesunąć (byle nie do śmietnika :) )
Pozdrawiam!
mroova81
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 9
Rejestracja: 23 marca 2008, 07:58


Wróć do Pogaduszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości

cron