Uwaga ! Oszuści !

czyli luźne rozmowy przy kawie

Uwaga ! Oszuści !

Postautor: Bohun » 21 listopada 2010, 13:07

Wielu z nas jest inetrnetoholikami i różne niebezpieczeństwa czekają na nas w sieci. Pomóżmy sobie nawzajem, ostrzegając się nawzajem o zagrożeniach, które mogą nam poważnie zaszkodzić.


Sam padłem ofiarą oszustwa, dzięki portalowi Pobieraczek.pl
Nie rejestrujcie się tam !!!
Po 10 dniach od rejestracji przyjdzie Wam wezwanie do uiszczenia opłaty za korzystanie z portalu od razu na rok z góry !. Rejestracja na tym portalu to podświadome zawiązanie umowy z tym portalem ! Cena to 7.90 zł na miesiąc (płatana z góry x12) i daje to nam 5GB transferu do wykorzystania na pobieranie w ciągu miesiąca !!!
Nie wypada mi kląć ale powiem tak : piiiiiiiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip i piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip żeby ich posrało aż do grobowej deski i piiiiiiiiiiiiiiiiiiiip :evil: :evil: :evil:
Portal od razu straszy sądem i rejestrem do księgi dłużników. Nic z tym nie można zrobić, trzeba zapłacić, bo ich regulamin wyraźnie mówi o konsekwencjach rejestracji - ale nie ma ostrzeżenia podczas rejestracji. Jeżeli korzystacie z przeglądarki Mozilla Firefox (mim zadaniem najlepsza przeglądarka) i posiadacie wtyczkę WOT, wtyczka ta powinna was ostrzec niewiarygodną stroną. Nie ignorujcie tego, ja zignorowałem i muszę teraz zapłacić prawie 95zł. :oops: Padłem ofiarą oszustów, jak setki naszych rodaków internautów.

Ostrzeżenie i opinie wtyczki WOT
http://www.mywot.com/pl/scorecard/pobie ... nt#comment

Ostrzeżenie TVN 24
http://www.tvn24.pl/-1,1605602,0,1,rozk ... omosc.html

Szkoda że Polak jest mądry dopiero po szkodzie. :evil:
Uważajcie na zagrożenie w sieci :idea: nim będzie za późno, ja wpadłem pierwszy raz jak śliwka w kompot.

Ps. Dla porównania. Mam konto na Chomiku, płacę tam mniej niż 8zł miesięcznie i mam 3GB (co daje 12GB miesięcznie) co tydzień, i mogę sobie dokupić transfer ile chce i na ile chce. Rejestracja nic nie kosztuje. Nie mam narzucanych opłat z góry na rok.
Ten piiiiiiiiiiiiiiip portal pobieraczek.pl kasuje 7,90 za miesiąc, płatne z góry za cały rok i ma limit transferu 5GB na miesiąc !!!.

Nieświadomość i głupota kosztuje, ale nigdy wcześniej (a po necie biegam już od 10 lat) nie spotkałem się z takim chamstwem i sprytem założyciela portalu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bohun
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 264
Rejestracja: 08 listopada 2010, 15:23


Postautor: Robert » 21 listopada 2010, 14:47

Niczego nie musisz płacić. Kiedyś czytałem o tych oszustach, poczytaj na tym forum, tylko musisz przeczytać do końca, bo na początku trochę głupot piszą:
http://prawnikow.pl/forum/thread/68984, ... m?offset=1

Znajdziesz tam również inne wątki n/t pobieraczka
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Pollo » 21 listopada 2010, 15:09

popieram nic nie trzeba im płacić to naciagacze
Pollo, czytaj "Pojo", znaczy kurczak ;-)
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)


Postautor: Bohun » 21 listopada 2010, 19:58

hehe !
Dzięki Robert, bo już chciałem chamom płacić.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bohun
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 264
Rejestracja: 08 listopada 2010, 15:23


Postautor: Robert » 21 listopada 2010, 20:15

Tzn. doczytaj tam dokładnie jak sprawę załatwić, bo ja to już jakiś czas temu przeglądałem i od tamtej pory mogło się coś zmienić.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: anek » 22 listopada 2010, 22:19

Był na temat pobieraczka odcinek "Ekspresu Reporterów" jakieś pół roku temu. Myślałam że coś się zmieniło, a widzę że nadal swobodnie działają...
Awatar użytkownika
anek
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 61
Rejestracja: 17 marca 2009, 13:12
Lokalizacja: Łódź




Wróć do Pogaduszki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron