XII Festiwal Organizacji Pozarządowych w Katowicach

XII Festiwal Organizacji Pozarządowych w Katowicach

Postautor: Basta » 26 lipca 2022, 16:07

Drodzy sarkopacjenci, przyjaciele, ludzie dobrej woli.
Prosimy przeczytać do końca.

Spieszymy z informacją, że w dniu 10 września 2022r. na rynku w Katowicach pod hasłem „Aktywni razem” odbędzie się XII Festiwal Organizacji Pozarządowych. Jako organizacja pozarządowa mająca swoją siedzibę na terenie miasta Katowice chcemy w tym roku się tam po raz pierwszy zaprezentować szerokiemu gronu mieszkańców Katowic.

Będzie okazja się poznać, więc już dzisiaj zapraszamy do Katowic na tą imprezę.

Szykuje się naprawdę epickie wydarzenie, gdyż liczba organizacji, które skierują swoją ofertę dla Katowiczan szacuje się na ponad 50 stowarzyszeń i fundacji.

My jako Sarko Stowarzyszenie w ramach Festiwalu będziemy chcieli zaprosić mieszkańców Katowic oraz uczestników festiwalu do badań profilaktycznych mierzących objętość i pojemność płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego (spirometrii).

Mamy wstępnie umówiony spirobus, którego przyjazd zostanie sfinansowany przez nasze Stowarzyszenie ze środków z 1% podatku.

Poza tym chcielibyśmy zakupić parę materiałów i gadżetów promocyjnych takich jak Roll-up czy jakieś upominki (np. smycze reklamowe). Wszystko zależy od tego ile uda nam się pozyskać środków finansowych w ramach fundraisingu.

Osoby zainteresowane wsparciem tego wydarzenia prosimy o wpłaty na konto naszej organizacji:
Sarko Stowarzyszenie
ul. Kopernika 14
40-064 Katowice
BNP Paribas Bank Polska S.A. 38 1600 1462 1899 8613 5000 0001
W tytule prosimy wpisać: darowizna na cele statutowe

Z góry dziękujemy. :serducho: :serducho: :serducho:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Sarko Stowarzyszenie z siedzibą w Katowicach, 40-064 Katowice, ul. Kopernika 14 (biuro Centrum Organizacji Pozarządowych); NIP: 954 272 24 21; REGON: 241902575; KRS: 0000370728; e-mail: info@sarkoidoza.eu.org
2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania ewentualnego kontaktu po dokonaniu darowizny, wypełnienia obowiązku prawnego oraz realizacji umowy lub podjęcia działań przed jej zawarciem. W tym celu przetwarzamy dane przekazane przez Państwa w przelewach takie jak: Imię i Nazwisko, Dane adresowe.
3. Podstawą prawną przetwarzana podanych przez Państwa danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit b, c oraz lit f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1).
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz inne podmioty świadczące usługi dla Administratora (m.in. dotyczące rozliczeń finansowych).
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez czas, w którym przepisy nakazują zachować dane.
7. Przepisy RODO umożliwiają Państwu prawo dostępu do: treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Państwa dane nie będą podejmowane decyzyjnie w sposób zautomatyzowany oraz w formie profilowania.
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 268
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron