XVI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW

XVI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW

Postautor: Basta » 21 lutego 2023, 19:19

Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Re: XVI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW

Postautor: Barbara » 22 lutego 2023, 18:08

:flower: Dziękuje za zaproszenie
:) z przyjemnością się spotkam z sarkoludkami ;) ;) ;)
superrrrrrrrr :tancze:
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam nad morze ;)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: XVI OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW

Postautor: Basta » 27 czerwca 2023, 18:10

Dokładnie 1383 dni większość z nas, sarkopacjentów musiała czekać, aby ponownie zobaczyć się w większym ogólnokrajowym gronie. 8 września 2019r. gdy wyjeżdżaliśmy z pensjonatu w Dusznikach Zdroju, w najczarniejszych snach nie przypuszczaliśmy że na kolejne ogólnopolskie spotkanie sarkopacjentów będziemy musieli czekać ponad 3 lata i 9 miesięcy. Żadne spotkania on-line, chodź odbywają się już co tydzień w niedzielę, nie zastąpią spotkań na żywo.
XVI Ogólnopolski Zjazd Sarkopacjentów, odbył się w na Kaszubach, w gminie Władysławowo, we wsi Ostrowo nad morzem Bałtyckim. Spędziliśmy 3 dni w urokliwym Domu Wczasowym Agata. Pogoda nas wyjątkowo rozpieszczała. Był czas na spacery brzegiem morza, wycieczki rowerowe, zwiedzanie okolicy oraz długie rozmowy o naszej przedziwnej chorobie.
Puntem kulminacyjnym naszego zjazdu była sobota, w którą to odbyliśmy Walne Zebranie Członków Sarko Stowarzyszenia. Chwilę wcześniej uczestniczyliśmy w niezwykle ciekawym warsztacie pn. „Zdrowy Oddech”, który poprowadziła dla nas Pani Magda Rocławska – certyfikowana trenerka neuromedytacji, terapeutką oddechu metodą Butejki. Dowiedzieliśmy się m.in. dlaczego powinniśmy oddychać przez nos, jak aktywować reakcję relaksacyjną, jak pomóc osobie w ataku paniki oraz poznaliśmy zasady zdrowego oddechu. Taka wiedza dla osób, u których chorują płuca, jest nieoceniona.
Wracając do swoich domów życzyliśmy sobie kolejnego spotkania, na które nie będziemy musieli czekać prawie 4 lata.

https://www.sarkoidoza.eu.org/?p=1340
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron