Sarko grupa na facebooku

Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 07 stycznia 2017, 17:11

Nie wiem czy wszyscy dostaliście maile, w czasie gdy kilka miesięcy temu zarekwirowali nam forum, powstała wówczas grupa dyskusyjna na Facebooku, do której w mailu podawałem adres.
Czasy się zmieniają, może to chwilowe tak jak Nasza Klasa, może nie, ale na chwilę obecną Wasza aktywność na Facebooku jest dużo większa, i tam prawie natychmiastowo reagujecie na wpisy, czego tu na forum od jakiegoś czasu brakuje, dlatego tym którzy o grupie nie wiedzą przypominam adres:
https://www.facebook.com/groups/171896306577067/

Jeżeli ktoś nie ma i nie chce mieć oficjalnego konta na Facebooku, to może zrobić fikcyjne, tak jak to uczyniło kilka dziewczyn z forum, podając zamiast imienia i nazwiska wymyślony nick.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Gemini » 08 stycznia 2017, 22:44

Ja zaś cenię sobie forum na którym obecnie jestem, jego rzeczowość, kameralność (ze względu na rodzaj tematu), kopalnię wiedzy.Poczucie, że mnie nic nie rozprasza i ze względu na związanych z nim, znanych mi, ludzi. Na fecebook_a też zaglądam, ale z konkretami wolę zajrzeć tutaj i szkoda, ze "aktywność tu maleje".
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 09 stycznia 2017, 09:32

Mi też szkoda, ale nic na to nie poradzę że ludzie wolą siedzieć na FB. To wynika pewnie z łatwości przekazywania wiadomości, które na bieżąco pojawiają się na ekranie smartfona czy komputera. Nie trzeba nic robić, by zobaczyć Bogusi pierogi, dowiedzieć się od Grażyny że umarł syn Wałęsy, albo że Asia szuka domu dla kolejnego porzuconego pieska.
Siedzą tam dniami i nocami, a na pytanie rzucone na naszej grupie odpowiedzi pojawiają się prawie natychmiast i lawinowo.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Kato123 » 09 stycznia 2017, 09:43

Robert a Ty siedzisz razem z nami bo skąd byś o tym wiedział, przeszkadza Ci to?
Awatar użytkownika
Kato123
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 11:20
Lokalizacja: Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Gemini » 09 stycznia 2017, 11:46

nie Grażynka, Robert miał na myśli raczej fakt, ze wchodząc na fejsa możesz zobaczyć od razu wiele rzeczy o każdej porze dnia i nocy za tzw. jednym zamachem czytaj logowaniem. Jesteś na swoim profilu i widzisz od razu kto ma coś nowego, ile jest rzeczy w aktualnościach, na stronach, w grupach itp. I od razu możesz zareagować. To jest dla wielu ułatwienie. Możesz tam wejść w innym celu, a i tak zobaczysz ruch na forum. Na to forum trzeba oddzielnie wejść w i nie widzisz nic poza tematem sarko. Pzdr.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 09 stycznia 2017, 13:56

Grażynko, nie traktuj mojej wypowiedzi jako osobistej wycieczki do Ciebie, bo Ty akurat jesteś jedną z ostatnich osób do których mógłbym kierować takie pretensje. Jesteś tutaj bardzo aktywna, widzę Cię codziennie i bardzo cenię Twoje zaangażowanie.
Źle sformułowałem zdanie, faktycznie można je odbierać tak jakbym miał żal tylko do waszej trójki.
Przepraszam :gafa:
Powinno brzmieć inaczej, chodziło mi o to że ludzie (ogólnie) siedzą na FB całymi dniami, a nawet jak nie siedzą, to ich urządzenia często są zalogowane i o każdej porze dnia i nocy odbierają wiadomości.
Tutaj to nie działa. Żeby sprawdzić wiadomości, trzeba się trochę wysilić, nowe posty nie wyświetlają się automatycznie, tylko trzeba ich poszukać, a ludzie idą na wygodę, dlatego uciekają na FB, bo tam jest łatwiej i mają różne wiadomości w jednym miejscu, do tego mają kontakt ze znajomymi, mogą dzielić się różnymi rzeczami itd.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Kato123 » 09 stycznia 2017, 22:36

Przyjmuje przeprosiny pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kato123
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 246
Rejestracja: 26 czerwca 2013, 11:20
Lokalizacja: Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 10 stycznia 2017, 16:44

Dziękuję i jeszcze raz przepraszam :przytul:

Jeżeli już miałbym komuś czynić zarzuty, to osobom które się zadeklarowały do pracy, są w stowarzyszeniu, a których w ogóle nie widać. To jest członkostwo tylko na papierze i jak dla mnie jest bez sensu. Po co na siłę coś udawać?
Ktoś kto patrzy na to z boku może zapytać, jest stowarzyszenie, OK, ale co ono robi? Jakie ma plany na najbliższy rok? Nie wiadomo po co ono jest?
Internet jest tak wspaniałym wynalazkiem, że bez ruszania się z domu można pomagać innym i nie wymaga to wielkiego wysiłku. Wystarczy, tak jak Basia, wrzucić zdjęcie ciepłych skarpet w mroźny zimowy wieczór i już jest inaczej. Albo jedno zdanie pocieszenia.
Nie raz jest mi wstyd, bo wiem że jest duża grupa osób ze Ślaska, a tu przychodzi nowy człowiek, pyta kogo byśmy mu polecili w tamtym regionie i przez kilka dni jest cisza. Basia z Anią graja na zwłokę że ktoś się zaraz odezwie, a tu dupa... to nie tak powinno wyglądać.
Czasem mam wrażenie, że myślicie sobie: - A co ja się będę wypowiadał, jest Robert na posterunku, na pewno coś napisze, bo on zawsze coś pisze.
Wy też możecie.
Nie raz chciałbym zrobić jakąś burzę mózgów ale nie ma z kim, a mam na to ochotę.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 11 stycznia 2017, 11:01

I dlatego coraz bardziej mi się nie chce.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Barbara » 11 stycznia 2017, 16:12

Robert to dla ciebie ,Obrazek
Żeby ci się zawsze chciało :) Dziękujemy :)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Gemini » 11 stycznia 2017, 17:57

Ja przyłączam się do Basi. :winko: :flower:

Robert, Twoja obecność jest niezbędną :) no i tak zwyczajnie, miło że jesteś :cherry:
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Mała » 28 stycznia 2017, 15:35

może rzadko ostatnio zaglądam na forum - ale Robert - bądz zawsze :flower:
Mała
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 351
Rejestracja: 11 sierpnia 2008, 19:01
Lokalizacja: Gdynia


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Jurek » 13 lutego 2017, 16:25

"Lokomotywie" oraz wszystkim "Wagonikom" dziękuje za to co było i jest i mam nadzieje,
że w naszej podróży z bagażem S będziemy razem na forumowych torach do wszystkiego lepszego.
Ps. Nie zawsze łatwiej jest lepiej, np dzisiaj szukałem informacji na forum i znalazłem mimo że była napisana
kilka lat temu. na FB jest tylko teraźniejszość, ale po nawet krótkim czasie informacje nie będą do odszukania.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Robert » 13 lutego 2017, 21:11

Ja o tym wiem, już mi kiedyś to uświadomiłeś, ale inni tego nie rozumieją.
Tu na wpisy prawie nikt nie odpowiada, tam są lawiny komentarzy... osób z forum.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Sarko grupa na facebooku

Postautor: Gemini » 14 lutego 2017, 21:39

i ja dorzucę, ... choć zdanie moje na temat istnienia forum już wyrażałam tj. cenię sobie to miejsce. Pisałam o tym kilka lat temu, że forum, oprócz tego o czym piszecie, jest też jak pamiętnik dla nas samych, piszących własne historie. Nazwa zakładki "Nasze historie" ten tytuł, to nie jest od taka sobie nazwa. To są" nasze historie' do których sami możemy zajrzeć jak do pamiętnika, a szczegóły przydatne kiedy przez lata choroby, jak w przypadku " przewlekłych" szczegóły uciekają z pamięci. Facebook to medium bieżące, przydatne, ale nastawione na tu i teraz.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron