XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Basta » 09 maja 2019, 17:07

ZAPROSZENIE
NA XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW
w dniach 06.06.2019 – 09.06.2019
POŁĄCZONY Z WALNYM ZEBRANIEM SPRAWOZDAWCZYM CZŁONKÓW SARKO STOWARZYSZENIA

SARKOPRZYJACIELE, chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich na Ogólnopolski Zjazd Sarkopacjentów w dniach 06.06.2019 -09.06.2019.

Proponujemy wspólny nocleg w Hotelu Mazowiecki przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57 w Łodzi.

Doba zaczyna się o 14:00, kończy o 12:00.

Opłata za pobyt:
opłata za nocleg za dobę od osoby 50,00 zł
Śniadanie w formie bufetu w cenie 22,00 zł
łącznie 216 zł/3 doby
Wpłaty na poczet pobytu prosimy kierować na konto stowarzyszenia do 24.05.2019 w tytule: imię i nazwisko, nick z forum, ilość osób, z dopiskiem „Łódź 2019”
Numer konta stowarzyszenia: Bank Pocztowy S.A. 63 1320 1465 2876 7686 2000 0001

W pokojach nie ma szklanek, talerzy i sztućców.
Istnieje możliwość zabrania ze sobą zwierzaka. (opłata 15zł/dobę – płatne indywidualnie na miejscu).


W dniu 08.06.2019 (sobota) o godzinie 19:00 planowana jest uroczysta, wspólna kolacja.
Koszt 22 zł (płatne na miejscu). Na kolację zapraszamy również sarkopacjentów z województwa Łódzkiego, którzy nie będą nocować. Ze względów organizacyjnych prosimy się zgłaszać mailowo na adres: info@sarkoidoza.eu.org lub SMS-owo pod nr 660 814 130.

Bardzo prosimy o pilne zgłaszanie swojego udziału najpóźniej do 20.05.2019 (poniedziałek).

Udział w zjeździe prosimy zgłaszać pod adresem mail info@sarkoidoza.eu.org
podając następujące dane:
1) Imię i Nazwisko,
2) Telefon kontaktowy,
3) Nick z forum.

Dopuszczalne są zgłoszenia sms-em pod nr 660 814 130.
Ze względów organizacyjnych nie przyjmujemy zgłoszeń na Facebooku.


1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Sarko Stowarzyszenie z siedzibą w Katowicach, 40-064 Katowice, ul. Kopernika 14 (biuro Centrum Organizacji Pozarządowych); NIP: 954 272 24 21; REGON: 241902575; KRS: 0000370728; e-mail: info@sarkoidoza.eu.org
2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału Państwa w XIV Ogólnopolskim Zjeździe Sarkopacjentów. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania w/w czynności. Pomimo dobrowolności, konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości wykonywania w/w czynności.
3. Podstawą prawną przetwarzana podanych przez Państwa danych osobowych są przepisy art. 6 ust. 1 lit b, c oraz lit f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1).
4. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty uczestniczące w realizacji Zjazdu, oraz inne podmioty świadczące usługi dla Administratora (m.in. dotyczące rozliczeń finansowych).
5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez czas, w którym przepisy nakazują zachować dane.
7. Przepisy RODO umożliwiają Państwu prawo dostępu do: treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Państwa dane nie będą podejmowane decyzyjnie w sposób zautomatyzowany oraz w formie profilowania.

Zjazd nie stanowi imprezy turystycznej w rozumieniu ustawy z dnia 24 listopada 2017. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (Dz.U. z 2019r. poz. 548).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt tu na forum lub pod numerem tel: 660 814 130
po godzinie 17:00.

Dla zainteresowanych przejazd busem z Katowic (płatne na miejscu). Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy na zjazd i do zobaczenia.

http://www.sarkoidoza.eu.org/?p=715
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: AMELIA » 05 czerwca 2019, 21:16

Sarkoprzyjaciele ja jak zwykle o nie do czasie :):):) ale udało się wszystko załatwić hotel zarezerwowany lista czeka jak zwykle :)))
Strasznie się cieszę, że już jutro się widzimy. Spijcie dobrze i szczęśliwej podróży...
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Jurek » 10 czerwca 2019, 11:56

Podzielcie się wrażeniami ze spotkania,
nic nie pisałem żeby się nie "mieszać" do jadących.
Ale cały czas "mentalnie" kibicowałem " :-)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Gemini » 10 czerwca 2019, 19:24

Zjazd, Zjazd i po zjeździe :x Zjazd, już XIV, zleciał bardzo szybko. Było super :) A jak było ? Kilka słów o tym. Czwartek wieczór spędziliśmy u "naszej" Anuty na grillu, na który Gospodyni nas wcześniej zaprosiła, za co Jej, raz jeszcze, dziękujemy :bukiet: Było bardzo sympatycznie. W piątek dojechała reszta zaanonsowanych Sarkoludów i byliśmy już w komplecie. W tym dniu poznaliśmy trochę Łódź. Poranny spacer po Piotrkowskiej zakończyliśmy w Muzeum Miasta Łodzi. Później historyczną atmosferę zamieniliśmy na współczesną i odwiedziliśmy sztandarowy obiekt teraźniejszych czasów w Łodzi, czyli Manufakturę. Obiekt na prawdę OK. Min.dużo knajpek w których tu i tam "okrętowaliśmy" na degustacje słodkie i wytrawne :) Po południu, w hotelu, pogadanka o Sarko. Na tym spotkaniu poznaliśmy też bliżej trzech "nowych" Sarkowiczów. Super ekipa :) Kolejny dzień to sobota. Minęła szybko i różnorodnie. Jedni odpoczywali w hotelu, inni zwiedzali miasto tj. Księży Młyn, a wszyscy spotkaliśmy się po południu na Walnym Zebraniu, które jak zawsze, na zjeździe czerwcowym, jest naszym celem. Zebranie było owocne. Przyjęliśmy nowy statut Stowarzyszenia !! dla pozyskania OPP i 1%. Niedziela, to śniadanko i pożegnania nadszedł czas. O wieczorach Wam nie napisałam, bo nie chcecie o nich czytać :D :D a tak serio, to było jak zawsze... W E S O Ł O ! :D :D :D :D Piotrkowska wieczorem ma więcej uroku niż rano :wink: Raz jeszcze dzięki Wszystkim, bez wyjątku, za wspaniałe trzy dni. Moje współlokatorki "nowe" Aśki super babki. Dodać muszę, że nie zapominaliśmy też o nieobecnych, byliście wspominani nie raz, z żalem, że nieobecni :x Pozdrawiam raz jeszcze Wszystkich którzy byli i tych którzy nie dotarli . Do zobaczenia :flower: 8)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Barbara » 10 czerwca 2019, 20:45

:serducho: Dziękuje za opis zjazdu ,,,
sercem byłam z wami :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Haniula1010 » 11 czerwca 2019, 00:02

Na pewno było fajnie. Codziennie byłam z Wami myślami i wstyd się przyznać ale paskudnie Wam zazdrościłam. Tak towarzystwa i okoliczności przyrody jak i wesołych wieczorów ;).
Teraz z niecierpliwością czekam na zdjęcia...
Pozdrawiam serdecznie nowych i "starych" zjazdowiczów
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Jurek » 11 czerwca 2019, 09:33

Musiało być bardzo Fajnie :-), super zrelacjonowane :-)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Robert » 11 czerwca 2019, 21:24

Żeby nie było wam żal, to tak całkiem fajnie nie było, bo żar lał się z nieba, w hotelowych pokojach było gorąco, poza tym w samym hotelu nie bardzo było gdzie się "integrować". Od tej strony poprzednie zjazdy wyglądały lepiej, no ale to był wybór dokonany na ostatnią chwilę, niejako z przymusu, więc...
Z drugiej strony, piątkowe wieczorne okoliczności bardzo przypominały mi młode lata.
Pomijam czwartkowy wieczór który spędziliśmy na grillu u Anuty - było bardzo miło i sympatycznie, i tu ukłony w stronę gospodarzy za super przyjęcie :winko:
Na pewno treściwe były obydwa zebrania, zarówno pogadanka jak i walne.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: XIV OGÓLNOPOLSKI ZJAZD SARKOPACJENTÓW – 06-09.06.2019

Postautor: Basta » 18 czerwca 2019, 18:24

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ile razy poszedłem między ludzi, mniejszym wróciłem człowiekiem.
Seneka Starszy (Retor, Lucius Annaeus Seneca 55 r. p.n.e. - 40 r. n.e.)

Zapraszam - http://www.swietochlowice.biz
Awatar użytkownika
Basta
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 278
Rejestracja: 16 czerwca 2016, 11:50
Lokalizacja: Świętochłowice




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron