Anuta

Anuta

Postautor: Robert » 20 lutego 2021, 20:06

Przed chwilą dostaliśmy smutną wiadomość,
Tydzień temu nasza koleżanka Anuta przegrała walkę z nowotworem.
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Anuta

Postautor: Renata » 20 lutego 2021, 23:01

Żegnaj Anutko. Jesteś pierwszą osobą, którą poznałam wśród sarkoludków, na pierwszym spotkaniu w 2009 roku we Włocławku. Przyszłaś niespodziewanie odebrać mnie z dworca kolejowego, bardzo mnie ujęłaś swoją uczynnością. Ostatni raz widziałyśmy się 10 maja 2018 na zjeździe w Kazimierzu Dolnym. Pozostaniesz ciepło w mojej pamięci :serducho:
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Re: Anuta

Postautor: Barbara » 21 lutego 2021, 06:53

Żegnaj Anutko :serducho:
Obrazek
Dziękuje losowi za to że cię poznałam ,zostaniesz na zawsze w mojej pamięci ,,uśmiechnięta,silna, pełna ciepła i radości życia :serducho:

Smutek zabiera słowa i chowa je głęboko w sercu :serducho: zawsze będziesz z nami :serducho:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Anuta

Postautor: Małgosia 65 » 21 lutego 2021, 10:02

Teraz sobie skojarzylam że i ja musiałam poznać Anute w Kazimierzu na spotkaniu sarkoludków.
Spoczywaj w spokoju.
Małgosia 65
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 53
Rejestracja: 06 stycznia 2018, 11:35


Re: Anuta

Postautor: Haniula1010 » 21 lutego 2021, 11:31

Z Anutką byłyśmy na forum praktycznie od samego początku. Znałyśmy się z "nicka" ale już przy pierwszym spotkaniu na którymś ze zjazdów odnalazłyśmy wspólny język i przyjemność rozmowy.
Chyba ze dwa lata temu na naszym "gadu-gadu" Anutka wspomniała, że wybierają się z mężem na Roztocze. Perspektywa ponownego spotkania bardzo mnie ucieszyła więc umówiliśmy się w Zwierzyńcu na wspólne zwiedzanie. Było bardzo sympatycznie. Wtedy miałam okazje poznać Anutkę bardziej "prywatnie". Później jeszcze odwieźli mnie wspólnie z mężem do domu... Nigdy nie pomyślała bym, że będzie to nasze ostatnie spotkanie. Jest mi bardzo smutno...
Żegnaj Anutko, odpoczywaj w pokoju...
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Re: Anuta

Postautor: Jurek » 22 lutego 2021, 12:22

Na rozmowach on-line Grupy z FB miałem możliwość wspólnego z Innymi rozmawiania z Anutą,
w jednej rozmowie wspominała, że lubi swoją pracę, ale ze względu na ryzyko Cov,
rozważała zrezygnowanie z tej pracy. Były i inne tematy, ten mi jakoś zapadł w pamięć.
Spoczywaj w spokoju.
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Re: Anuta

Postautor: Robert » 23 lutego 2021, 20:13

Do mnie jeszcze nie dociera. Sporo rozmawialiśmy z Anią i Markiem na zjazdach, Marek jeździł w PRL-u w moje strony, do zakładu w którym pracowała moja mama.
Dopiero co w Dusznikach zamawialiśmy wspólna pizzę, a jeszcze w sierpniu, może wrześniu rozmawialiśmy z Anią online, przychodziła na te spotkania często i nic się nie zapowiadało... była jak zawsze pogodna i wesoła.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Ogłoszenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron