Zjedźmy się! ;) Zrzeszmy się!

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Jesteś za stworzeniem stowarzyszenia chorych na sarkoidozę

TAK! Zdecydowanie! Będę aktywnym działaczem!
47
39%
Raczej tak.
69
58%
Raczej nie. Nie mam czasu na takie rzeczy.
3
3%
Nie! To i tak nic nie da.
1
1%
 
Liczba głosów : 120

Postautor: typisb » 02 września 2009, 21:06

wyślij zgłoszenie, termin raczej 10.X
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Agnieszka » 05 września 2009, 09:00

Smylka masz rację stowarzyszenie na pewno by nam pomogło :) o tej naszej "dziwnej" chorobie nikt nie wie często przypadkowi lekarze szeroko otwierają oczy :shock: a co to jest i czy można się tym zarazić :lol: za mało jest nasza choroba nagłośniona w mediach nikt się nią nie interesuje a w naszym chorym państwie trzeba się o wszystko szarpać samemu :lol: Tak naprawdę to nie urzędasy są winne tylko często gęsto durne przepisy i ustawy do których muszą się stosować :roll: a to już wymyślają nie one...tylko panowie na wiejskiej :wink: one tylko interpretują czasami lepiej a czasami gorzej :)
Aga
Agnieszka
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 142
Rejestracja: 04 stycznia 2008, 16:58
Lokalizacja: Koszalin


Postautor: krzysztof73 » 05 września 2009, 20:29

Zgadzam się z wami,pierwsze pytanie co to jest i czy jest to zaraźliwe.
Co to za choroba ,którą tak długo trzeba leczyć,wyglądasz na zdrowego itd.Tych pytań jest tyle,a społeczeństwo nic o nas nie wie,stowarzyszenie jak najbardziej jestem ZA. :)
Pozdrawiam!! :lol:
Awatar użytkownika
krzysztof73
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 467
Rejestracja: 07 marca 2009, 23:02
Lokalizacja: Szczecin


Postautor: typisb » 16 września 2009, 13:24

Zakończył się "nabór" na spotkanie. Zgłosiło się 16 osób. Na załączonej mapie, obszar na spotkanie to okolice pomiędzy Włocławkiem lub Płockiem. Wszystkie osoby zainteresowane zostały poinformowane mailem.

Następny etap to wybór ośrodka, kwater z noclegiem. Należy, pamiętać, że miejscowość, musi być trasie PKP, bowiem połowa deklaruje dojazd tym środkiem transportu. Mamy na to dwa tygodnie do końca miesiąca. Większość opowiedziała się za noclegiem z kolacją i śniadaniem, bez ekstrawagancji, zainteresowani są spotkaniem i rozmową np. ta temat założenia stowarzyszenia.

Termin: to 10-11 X 2009 r. (po uwzględnieniu, zjazdów, wesel, konferencji, delegacji, rozpoczęciu nauki itp.)
Obrazek

Proszę przesyłać propozycję dot. noclegu czyli ośrodka do 25 IX 2009 r.

______________________________________________

Moja propozycja: Inowrocław, duże miasto z PKP, możliwością kwater, dodatkowo można zrobić sobie przerwę udając się do parku do tężni.
Ostatnio zmieniony 16 września 2009, 20:53 przez typisb, łącznie zmieniany 1 raz
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Robert » 16 września 2009, 18:17

Oczywiście termin na składanie propozycji to 25 września, a nie października
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: waldek2 » 16 września 2009, 22:21

typisb pisze:
______________________________________________
Moja propozycja: Inowrocław, duże miasto z PKP, możliwością kwater, dodatkowo można zrobić sobie przerwę udając się do parku do tężni.



To może Ciechocinek z tężniami, a tam http://www.lesna.ciechocinek.biz/
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: Renata » 19 września 2009, 14:12

Napisałam email do typisb, ale jeszcze mi nie odpowiedział.
Obudziłam się troche późno, zresztą w ogóle to za sprawą Waldka, który mi o pomysle realizowanym powiedział.
Chętnie wybrałabym się na takie spotkanie, ale Inowrocław to bardzo daleki dojazd, 8-9 godzin z przesiadkami. Zaproponowałam Warszawę, jako potencjalnie najlepiej skomunikowane miasto z resztą. Czy mamy gdzieś listę 16 zgłoszonych osób? Bardzo bym chciała wiedzić , kto jest zainteresowany. Chciałam też dać kilka uwag, jak sobie wyobrażam nasze spotkanie, ale to może już w gronie tak naprawdę zainteresowanych.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 19 września 2009, 18:14

Hej :D
Oficjalnie nie zgłosiłam się z powodów, o których pisałam wcześniej, a też rozważam możliwość "wskoczenia" chociażby na chwilę/o ile to będzie możliwe/.
W związku z tym również jestem ciekawa jak idą przygotowania do zjazdu :) . Gdzie, kto, itd.
Piotrek, ja wiem, że jesteś zajęty i możesz nie mieć czasu na dłuższe wywody, ale myślę, że takich "ciekawych" jest więcej. Może byś tak chociaż w punktach napisał co i jak?
I też serdecznie wszystkich pozdrawiam :D

PS. Tak myślę nad propozycją Reni, że jest całkiem racjonalna: środek Polski, dobry dojazd- tylko chyba nie sama Warszawa, a jakiś Józefów, Anin czy inny Świder?
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Robert » 19 września 2009, 19:51

Myslę, że Piotrek wyraźnie się określił. To Wy macie rzucić propozycje odnośnie miejsca spotkania. Kryteria są podane.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 19 września 2009, 21:40

Robercie- wiem :D
Ale jako ta, która się oficjalnie nie zgłosiła- niczym już nie rzucałam :wink:, bo i tak nie wiem czy będę się mogła ruszyć z domu :-( .
Żeby jakby co - nie było na mnie :wink: :roll:.
A mnie jest i tak wszędzie daleko z tym, że jak dojazd jest przyzwoity- to jakby trochę bliżej :wink:
Nie wiem, może na maila Piotrek dostaje mnóstwo propozycji, a na forum wygląda, że nic się w temacie nie dzieje?
Pozdrawiam wybierających się i tych, którzy zostają w domach, cierpiąc z niezaspokojonej ciekawości :wink:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Agnieszka » 21 września 2009, 19:58

Heja chyba mam złą wiadomość :sad: nie będę mogła przyjechać ponieważ 11.10. wyjeżdżam na szkolenie na (12,13,14,)i wynika z tego że nie było by mnie w domku 6 dni a to trochę długo. (mam 5-letniego synka) :sad: i On by bardzo za mną płakał że mnie tak długo nie ma. :-( ja wcześniejszym @ zgłaszającym pisałam że mój wyjazd będzie zależał od szkolenie na które niestety muszę jechać :sad: bardzo mi przykro :sad:
Aga
Agnieszka
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 142
Rejestracja: 04 stycznia 2008, 16:58
Lokalizacja: Koszalin


Postautor: smylka » 22 września 2009, 07:07

Jestem za Inowrocławiem, bo tam jeszcze nie byłam, mogłabym pozwiedzać.
Są jeszcze inne miejscowości, ale każdy z nas będzie miał "ale"....., dla mnie jeżeli to jest spotkanie w Polsce to jest blisko, a żeby spotkać się z Wami to i na koniec świata bym zajechała :P

Czekam na informacje gdzie i ile, bo czasu u mnie nie wiele, mam wesele najmłodszego syna 24-10-09 i szykowania jest troszkę.

pozdrawiam Wszystkich :)
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: ela m » 23 września 2009, 10:34

Ja też głosuję za Inowrocławiem, mam dwa razy lepsze połączenie niż Płock / Włocławek.
Szukamy już noclegów?
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: typisb » 25 września 2009, 23:24

Nie wiem, może na maila Piotrek dostaje mnóstwo propozycji, a na forum wygląda, że nic się w temacie nie dzieje?
dokładnie jak piszesz - nic.

Na tą chwilę (26 IX) zaproponowano 3 ośrodki, do których wysłałem następujące zapytanie i czekam na odp.

Planuje 10-11 spotkanie 14-16 osób. Proszę o podanie kosztów, przedstawię plan, (zaznaczam bez alkoholu):
1. kolacja
2. nocleg
3. śniadanie
4. umożliwienie spotkania na okres ok. 3 godzin w sali lub świetlicy z podaniem kawy
5. potem przewidujemy spacer, obiad - indywidualnie

Drugi aspekt to taki, że kilka osób się wycofało z różnych powodów, choć termin spotkania był "ustawiony" pod te osoby bo miały wesele lub rozpoczęcie roku akademickiego. Niektórzy podali ograniczenie kilometrowe do 200-250 km. ponieważ dalej to dla nich za daleko i itp. Rozumiem, ale niestety mieszkamy w dużym kraju, choć większość zgłoszonych to mieszkańcy południa kraju. A co z pozostałymi?


Kochani zastanówcie się czy faktycznie chcemy się spotkać! Bo jeśli zostanie wybrany nocleg, będzie potrzebna przedpłata rezerwacji i tu gdybanie się zakończy!


ps. Kochani jesteśmy dorośli, nie będę podawał jakiejkolwiek listy zgłoszonych, nazwisk, telefonów, nie zostałem do tego przez nikogo upoważniony.

Jeszcze raz proszę o zastanowienie się, czy przyjadę na jeden dzień aby się spotkać, co za tym idzie, czeka mnie wydatek związany z noclegiem i z wyżywieniem. Krótko panie i panowie: TAK lub NIE!
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Haniula1010 » 26 września 2009, 00:09

Piotrek- przecież nie o to mi chodzi. Wystarczy mi takie coś: zgłosiło się 15 osób- x się wycofały, y się waha, z zgłosiła za późno i znalazła się na liście zapasowej- Zamawiam 10 noclegów- na 100% i 3 noclegi na 50 procent- na wszelki wypadek /czy coś w tym rodzaju/. Bez nazwisk- chyba, że ktoś sam się odezwie. I jeszcze słówko o pieniądzach- ile szykować. Mam nadzieję, że nie będzie to jakaś astronomiczna suma. Tak orientacyjnie. Przecież wszyscy jesteśmy dorośli i to nasz interes, żeby się spotkać.
Też -chociaż z daleka - chcę wiedzieć co się dzieje "w sprawie". Pozdrawiam wszystkich szykujących się do zjazdu -bardzo serdecznie -i chcę powiedzieć, że myślami będę z Wami.
Mam nadzieję, że jakieś wnioski, przemyślenia, wspomnienia, zdjęcia /mogą być z daleka ;)- też się znajdą. Buziaczki
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


PoprzedniaNastępna


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości