Organizacja stowarzyszenia

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Postautor: smylka » 26 sierpnia 2008, 22:35

ciężko jest gadać przez forum, już mi powiedziały " chude grubasy", ze to załatwili na 2 dniowym zlocie w Jaworzu. Istnieja już jako stowarzyszenie Maximus już 4 lata.
I dlaczego nie możemy się spotkać i pogadać na tak ważny temat
pozdrawiam
Lustro jest najodpowiedniejszą książką dla kobiety
smylka
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 333
Rejestracja: 16 października 2006, 12:41
Lokalizacja: Radzymin koła Warszawy


Postautor: Dominik_1983 » 06 września 2008, 11:56

To ja też podrzucę linka POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI CHORYCH NA PADACZKĘ

Można też zobaczyć jak wygląda strona.

Pozdrawiam
Dominik :D
Awatar użytkownika
Dominik_1983
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 05 września 2008, 15:55


Witajcie

Postautor: arty » 28 października 2009, 21:27

Jak potrzeba od strony formalnej, chetnie powypelniam wnioski o rejestracje i zglosze gdzie trzeba. Potrzebne decyzje co do siedziby i adresu (z cala konsekwencja odbierania i odpowiadania na korepondencje) Potrzebny tez bedzie rachunek bankowy i ustalenie skladki czlonkowskiej (chociaz takiej, zeby sie uzbieralo na rejestracje w KRS- sprawdze jeszcze, czy zmienil sie koszt - ostatnio to bylo 1500zl) Potrzebne dane 15 osob zalozycieli) i przydzielone funkcje - na podstawie i zgodnie ze statutem. Tzw organizacje pozarzadowe maja szereg przywilejow i uprawnien, ktore z doswiadczenia wiem, iz latwiej egzekwowac w malych gminach niz tych miejskich. Urzad powinien udostepnic miejsce, telefon, dostep do internetu itp zalezy od inwencji i przedsiebiorczosci kierujacych - no i trzeba "pochodzic" za tym... :-) :) :-) :)
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Robert » 22 maja 2010, 08:46

C.d. w sprawie organizacji Stowarzyszenia TU --->KLIK
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Poprzednia


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron