Spotkanie - Kraków

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Postautor: Robert » 22 maja 2010, 08:00

Danusiu, nie ma takiej potrzeby. Przestawię to pole jako wymagane w procesie rejestracji, reszta zależeć będzie od użytkowników, co tam napiszą.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: AMELIA » 22 maja 2010, 08:17

Ok dziękuję Robert :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: arty » 24 maja 2010, 20:54

Witajcie, :)
To, że walczycie -walczymy mnie osobiscie dodaje energii do dalszych poszukiwań wsparcia i rozwiązań dla Sarko Stowarzyszenia. DZIĘKUJĘ :) :wink: :) :wink:
Z ostatnich moich działań: :oops:
1. Czekam już na tłumaczenie strony Europejskiego parasola Sarko Stowarzyszeń państwowych od Fundacji (www.korektorzdrowia.pl) 8)
2. W piątek spotkałam się z Prezes Fundacji Ujastek w Krakowie, która także deklaruje współpracę w kwestii - kobieta-macierzyństwo-dziecko przy Sarkoproblemie.
Pani Prezes, dzieląc się swoim doświadczeniem w budowie Fundacji podkreślała, że przede wszystkim należy zacząć od określenia i INTEGRACJI środowiska Sarko:
- sarkopacjentów
- sarkorodzin
- sarkolekarzy
Zjazdy regionalne są niezbędnym krokiem w tworzeniu Stowarzyszenia.
Zachęcam wszystkich gorąco do inicjatywy w regionach, zwłaszcza, że pojawiły sie głosy, że chętnie ludzie się wybiorą jeżeli będzie bardziej "poręcznie" z dojazdem, odległością. :wink: :wink:
Apeluję do Mazowsza-Mazur -Centralna Polsko Pokaż się :)
Apeluję do Wielkopolski, żeby się nie poddawała!!!! :)
Apeluję do Wybrzeża :)
Kresy łączcie się!!! :)
Ziemie Zachodnie - :) :)
Pamiętajmy, iż w naszym przypadku regiony nie służą tworzeniu podziałów a INTEGROWANIU w dogodnych warunkach i dla wspólnej sprawy :)
3. Czekam na spotkanie z jednym z lekarzy chorób płuc, który działa w Towarzystwie na rzecz walki z Mukowiscydozą - myślę, że pomoże i będzie naszym emisariuszem do środowiska lekarskiego :wink:
4. Chcicałabym uruchomić Infolinię telefoniczną bezpłatną, dzięki której m.in byłaby możliwość odsłuchiwania wpisów na Forum. Sprawdzam możliwości techniczne a w kwestii samej infolinii zwrócę się do telefonii stacjonarnych i komórkowych.
5. Przygotowuję ulotkę, którą chciłabym zamieścić na Forum, tak, aby każdy mógł ją pobrać i w miarę swoich możliwości wydrukować i umieścić w osrodku zdrowia i innych instytucjach, gdzie mogą ją znaleś=źć Sarkopacjenci. Ulotka propagowałaby istnienie naszego Forum Wsparcia i ideę powołania Stowarzyszenia, zachęcałaby do Integracji.
Bardzo proszę o propozycje tekstów!!!
6. Proszę o deklaracje dotyczące stowarzyszenia w zamieszczonej na Forum ankiecie

pozdrawiam serdecznie i zaczęcam do dalszych inicjatyw lub modyfikacji moich
arty-Joanna
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Natalia » 26 maja 2010, 11:04

Ulotka to rewelacyjny pomysł. W razie czego na pewno mogę się zająć dystrybucją w poznańskich szpitalach. Można także zainwestować w format plakatu. W szpitalach są tablice ogłoszeniowe, gdzie można by taki plakat przywiesić.
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Postautor: Barbara » 26 maja 2010, 15:42

Usmiech ,,
ja z przyjemnoscia spotkam sie z osobami z Lublina i Okolic ,np.w Lipcu ..
,,Nie ma problemu aby na Kawe wybrala sie w jakies malownicze miejsce np.. do Kazimierza lub Łancuta,lub Bilgoraja /Tutaj uklon w strone Hani :)/zeby sama nie siedziala przy stoliczku z kawa ,, :wink:
Moze i inne osoby zechca spedzic godzinke i porozmawiac o naszym klopocie czyli o Sarkoidozie :wink:

Zastanawiam sie tylko czy nie lepiej poruszac ten temat w Grupach Regionalnych ?

Spotkanie w Krakowie /nie koniecznie przyciagnie do przeczytania osoby z lublina /
trzeba pomyslec -o tym -gdzie bedziemy zaczynac takie akcje /towarzyskie :wink:

Co o tym sadzicie ,,_?
:)
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Haniula1010 » 26 maja 2010, 18:39

Basiu :D
Byłam wczoraj w Lublinie- sama- zazwyczaj jeżdżę z Mamą i nawet zastanawiałam się, czy nie zadzwonić, ale w końcu odpuściłam. Na kawę do Biłgoraja zapraszam- jak najbardziej. Przy okazji mogłybyśmy zaliczyć i Zwierzyniec :lol: - tylko kwestia terminu. Może być pierwszy tydzień lipca?
A może jeszcze ktoś z naszego regionu chciałby się z nami spotkać?
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Barbara » 26 maja 2010, 19:20

Usmiech :D ,,
Fajnie byloby Haniu ,,,ja powinnam miec urlop od 5 lipca ,,,wiec bede do dyspozycji,,,
z przyjemnoscia sie spotkam ,,mam nadzieje ze ktos dolaczy do naszego grona ,,, :wink:
Pamietaj ze gdy bedziesz w Lublinie zadzwon ,,zapraszam na piwko :wink: basia
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: AMELIA » 26 maja 2010, 20:10

Hej dziewczyny mamy taki dział Ogłoszenia :) :) :) :) :) Tam możemy się umawiać do woli na spotkania a może ja Was też odwiedzę w Lublinie a Łańcut już dawno mi się marzy. :)
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Poprzednia


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron