SARKO STOWARZYSZENIE - ZJAZD ZAŁOŻYCIELSKI

Statut i Deklaracja Członkowska, wnioski ze spotkań, informacje różne

Postautor: Robert » 03 października 2010, 11:58

Wszystko rozkręciłeś Ty - więc chyba przyjmiesz tytuł Członka Honorowego?

Heh... nie wiem co mam powiedzieć... :)
Dziękuję za uznanie i, jeżeli waszym zdaniem zasłużyłem na takie wyróżnienie i taka jest wasza decyzja -bo ciężko mi oceniać samego siebie - będzie to dla mnie zaszczyt.
Spotkań w realu nie wykluczam zgodnie z zasadą: nigdy nie mów nigdy - i pewnie, wcześniej czy później do jakiegoś dojdzie :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: spyrrus1 » 03 października 2010, 12:04

Dobrze znaleźć się w grupie ludzi takich jak WY. Gratuluję zaangażowania, podziwiam wytrwałość. Raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego forum w kształcie jaki dziś widzimy. Jestem pewien, że wiedza o tym jak wielkiej grupie ludzi na sarko-zakręcie pomogliście i pomagacie jest dla WAS mega satysfakcją. Życzę wytrwałości i zdrowia Sarkoludki.

ps. Robercie - świetny podpis - o tych pszczołach :) ..............na razie jestem na diecie :)
Staraj się czerpać przyjemność z tempa do którego nie przywykłeś.
spyrrus1
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 14:57
Lokalizacja: Mielec


Postautor: arty » 03 października 2010, 12:11

:) Witaj spyrrus1 :) dołącz do niebieskich. Bardzo podoba mi się Twoje mooto - takie sarkoidalnie trafne! pozdrawiam :) :)

Dodane po 1 minutach:

:) Dzieki Robercie,
........i miejmy nadzieję, że to będzie wcześniej.......do zobaczenia :wink:
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Natalia » 13 października 2010, 08:38

http://www.pneumonologia.viamedica.pl/

przypadkowo weszłam na linka, gdzie jest mowa o prenumeracie czasopisma naukowego "Pneumonologia i Alergologia Polska" i zastanawiam się czy może warto byłoby się im przedstawić jako stowarzyszenie w organizacji. Może ktoś by się nami zainteresował i myślę, że może znalazłby się ktoś, kto pomógłby nam w organizacji konferencji.

Bo w innych krajach takie konferencje były już organizowane np.: http://www.viamedica.pl/gazety/gazetaS/ ... ks_art=496

No nic spróbuję do nich napisać.

Pozdrawiam
Natalia
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 79
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 08:36


Poprzednia


Wróć do Stowarzyszenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości