inhalacje rodonowe

Sterydoterapia - objawy niepożądane, skutki uboczne, dieta. Cytostatyki, Leki przeciwzapalne, Leczenie alternatywne

inhalacje rodonowe

Postautor: ela m » 08 grudnia 2009, 13:53

Trafiłam ostatnio do hotelu Jelenia Struga w Kowarach. Reklamuja się jako coś w rodzaju holetu prozdrowotnego. Generalnie ich największym atutem jest inhalatorium rodonowe, które podobno dobrze robi na płuca. Byłam zbyt krótko żeby temat zgłębić na miejscu, dowiedziałam się jedynie że sugerują inhalacje 45 minut dziennie przez 2 tygodnie.
Ciekawa jestem czy ktoś z Was się tym interesował?
W akcie desperacji możnaby powdychać ;-)
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: typisb » 08 grudnia 2009, 19:13

co to jest? z czym to się je?
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: Robert » 08 grudnia 2009, 20:04

trochę na ten temat
Google: Inhalacje radonowe


Inhalatorium radonowe

Leczenie radonem wywiera korzystny wpływ na ludzki organizm. Pomaga w usuwaniu z organizmu wolnych rodników. Dzięki zabiegom w inhalatorium radonowym możemy ustabilizować ciśnienie krwi, poprawić wydolność układu oddechowego. Dodatkowo zabiegi te przeciwdziałają osteoporozie, relaksują i regenerują cały organizm. Przeciwwskazaniem do korzystania z inhalacji radonowych jest choroba nowotworowa.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbara » 08 grudnia 2009, 22:09

Hej ,,usmiech
,,nigdy o tym nie słyszalam ,,, ale temat interesujacy ,,jakby ktos sie skusił niech opisze ,,,
,pozdrawiam :)

basia
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: ela m » 11 grudnia 2009, 10:38

No właśnie zastanawiałam się czy ktoś korzystał, słyszał o tym albo mu zalecano.
Gdybym miała trochę bliżej może skusiłabym się na dojeżdżanie, ale tak zostaje tylko wzięcie urlopu, a z tym ciężko.
Jakiś czas temu czytałam w gazecie (chyba rzeczpospolitej) że osoba oprowadzająca po sztolni Kowary straciła prawo do renty, bo wyzdrowiała, a chorowała na płuca.
Zaciekawił mnie temat, chyba na wiosnę uderzę tam na jakąś konsultację.
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie


Postautor: ela m » 04 marca 2010, 10:27

O inhalacje rodonowe pytałam w poradni wrocławskiej przy okazji wizyty kontrolnej. Rozmowa brzmiała dosłownie tak:
- Czy słyszała pani doktor coś o inhalacjach rodonowych? Czy byłyby wskazane w sarkoidozie?
- Coś słyszałam. Jak sobie pani chce, może pomoże a może zaszkodzi. Kontrola za rok.

No i tyle. Może ktoś z Was by się w Warszawie zapytał??
Mam w kwietniu tydzień urlopu i mam nadzieję ruszyć za granicę, ale jak nie wypali to udam się chyba na te inhalacje. No trochę skołowana jestem.

Dodane po 23 minutach:

Nie wiem dlaczego ja ciągle o rodonie piszę, chodzi o inhalacje radonowe oczywiscie.
ela m
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 115
Rejestracja: 07 kwietnia 2008, 12:45
Lokalizacja: dolnośląskie




Wróć do Leczenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron