homeopatia

Sterydoterapia - objawy niepożądane, skutki uboczne, dieta. Cytostatyki, Leki przeciwzapalne, Leczenie alternatywne

homeopatia

Postautor: magda77 » 22 sierpnia 2010, 20:54

witam spodziewałam sie w temacie "leczenie alternatywne"zobaczyc coś na temat homeopatii.Czy naprawde nikt z Was nie stosował??U mnie jest duza poprawa po tej formie leczenia.no własnie leczenia a nie zaleczania jak to jest w przypadku sterydów. :o
magda77
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 października 2009, 22:29


Postautor: Haniula1010 » 22 sierpnia 2010, 22:11

Magdo :)
Napisz coś więcej o swoim leczeniu. Jeżeli Tobie pomaga- może ktoś zechce pójść w Twoje ślady :)
Serdecznie pozdrawiam
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: arty » 25 sierpnia 2010, 19:17

:) Witaj Magda, napisz i podaj kontakt do dobrego Homeopaty. Czy oprócz wywiadu miałaś jakieś badania? pozdrawiam :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: Gemini » 26 sierpnia 2010, 08:03

Witaj...przerobiłam homeopatię u lekarza którego ojciec jest homeopatą, on się nią zajmuje wiele lat i jest też internistą czyli nie żółtodziób i cieszy się dobrą opinią. Zaczęło się w 1993 ( ostatni dinozaur dożywał swych dni :) ) Pierwsze miesiące była poprawa, myślę ze to moja wiara w wyleczenie tez się do tego ciut przyczyniły. Później, ja tak kojarzę ten fakt, po leku który dostałam odebrało mi głos i zaczęła się jazda, lekarz twierdzi ze nie, ale to był wrzesień, żadna zima, ja przedtem nigdy nie chorowałam na anginę, na gardło, nic, do dziś zresztą nie ( przerost w gardle i zw z tym zapalenia krtani to coś innego ), a to był silny lek duża jednostka i dosłownie po 2 -3 dniach od skonczenia dawki, gardło mi siadło, czyli coś osłabiło organizm dodatkowo. W czasie całego leczenia homeopatycznego dostawałam duże dawki np. wartość 1000 jednostek niektórych leków ( dodam ze trzeba je stosować starannie, co robiłam) Cały czas twierdził ze mam czas na sterydy, a poprawy już nie było. Odeszłam i znów do niego wróciłam. Jak zniekształcił mi się palec orzekł ze mam już IV st. sarkoidozy ..i w tedy zdecydowałam ze pójdę do szpitala, bo kręcimy się w miejscu, okazało się ze st. II/III. Zadnych badań nie robił tylko wywiad, co jem, jak śpię, kształt paznokcia itp. taki typowy wywiad jak robią homeopaci.

To opis moich doświadczeń... tylko moich dodam

Do dziś w sumie nie wiem co mam myśleć na temat tej dziedziny.

Z moich obserwacji wynikało ze świetnie pomagał dzieciom alergikom. Matki spotykane w poczekalniach bardzo chwaliły ze u dzieci jest poprawa . Sarko widać trudniejsza - moja sarko.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: magda77 » 16 września 2010, 09:35

Ale ten czas leci...nie miałam tu kiedy zajrzec...no dobra...moja choroba zaczęła sie tak;w czerwcu 2009 roku poczułam sie potwornie zmeczona,doslownie moglam cały czas spac,zrobiłam jakies podstawowe badania(krew mocz) i nic.Potem rtg klatki no i wyszło...od razu na pulmonologie z podejrzeniem grużlicy.Po kolejnych badaniach;bronchoskopia ,tomografia ,badania czynnosciowe stwierdzono sarkoidoze 2 stopien i zalecono obserwacje,od tego czasu miałam juz 5 kontroli i lekarze sa troche zaskoczeni tym ze sie tak dobrze czuje i nie ma ciagle potrzeby właczenia sterydów.po ostatniej kontroli stwierdzili ze "nie jest gorzej a nawet lepiej".Za tydzien znów badania,dam znac.
No to teraz namiary;leki dostaje od homeopatki która stosuje diagnoze bezdotykową,bioterapie i wszystkie inne potepiane przez medycyne akademicką metody.Jest wspaniałm człowiekiem i pomaga również w innych dziedzinach zycia.Zainteresowanym podam chetnie dokładne namiary.pozdrawiam.
magda77
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 06 października 2009, 22:29




Wróć do Leczenie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron