Niepewna

Niepewna

Postautor: agussa » 16 kwietnia 2007, 15:52

Dziekuje,
przeczytalam :shock: ,coraz bardziej zadziwia mnie ta choroba.
Mysle ze po nastepnych badaniach bede wiedziec juz cos wiecej .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2007, 19:23 przez agussa, łącznie zmieniany 3 razy
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: Robert » 16 kwietnia 2007, 18:36

Trochę to jak wróżenie z fusów.
Możesz opisać dokładniej kto Cię oglądał i co Ci robili? Jakie badania, czy miałaś pobierane jakieś wycinki do badań, prześwietlenie płuc?
Na podstawie czego ta diagnoza? I kto ja postawił?
Bo z objawów, które wymieniłaś w sarkoidozie mogą występować zmęczenie i klopoty z pamięcią i koncentracją, ale każda inna choroba może je powodować. Kłopoty z oczami też występują, ale chyba trochę inne.
Opowiedz więcej szczegółów.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Niepewna

Postautor: agussa » 16 kwietnia 2007, 20:10

Witam ,
UUPS ,chcialam tylko sprawdzic co jak dziala i zmienilam poprzednia wypowiedz zamiast odpowiedziec , wiec powyzej jest moja odpowiedz
Pozdrawiam cieplutko :roll: :roll: :roll:
agussa
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 21:50


Postautor: Robert » 16 kwietnia 2007, 23:58

Całkiem możliwe, że masz sarkoidozę oczu. Poczytaj TU tylko sie nie przeraź opisem.
Możesz mieć postać poza płucną, która wg tego co tam piszą może nie dawać innych objawów niż te w oku.
Żeby mieć pewność czy to sarko, powinni Ci pobrać materiał do badania histopatologicznego, ale musieli by chyba pogrzebać ci w oku.

Co do sterydów to zapytaj o jakieś alternatywne, nie wiem co brałaś, ale pewnie encorton jak wszyscy.
Może metypred powinnaś brać?
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

cron