Lęk wysokości

Lęk wysokości

Postautor: Jurek » 31 października 2007, 13:43

Lęk wysokości,
zastanawia mnie czy ktoś wie czy sarkoidoza może mieć wpływ na odczuwanie lęku wysokości?
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Barbara » 31 października 2007, 21:47

Hej ,,ja nie mam pojecia :D ,,jedyne co moge powiedziec to moje wlasne przeżycia >>>czyli osobiscie uważam ze mam Lek wysokości ,ale lubie latac samolotem i wspinać sie na szczyty w górach ,,Bardzo sie boje a jednak daje rade i wspinam sie ,Myśle ze wazne w twoim pytaniu jest slowo ____odczuwanie )))Odczuwam lek wysokości ,,ale leze w góre -a to znaczy ze nie mam leku wysokości .Kiedys w kolejce na Kasprowy wracałam ze szczytu z mezczyzną który musiał az przykucnąć w kolejce i trzymał sie kurczowo ///on to miał lek wysokości //A ja odczuwam lek ,ale w kolejce sprawia mi przyjemnośc patrzenie >>>>.wiec wygląda mi to na odczuwanie leku !!!
:P Ale namieszałam,,, ale tak jest ,,,drża mi kolana na 10 pietrze u kolezanki na balkonie a z ochotą poleciala bym motolotnią hahahha .
Ale ja to jestem mieszanka ,,wiec lepiej mnie nie brać pod uwage ..Ciekawe Jurku jak reszta towarzystwa sie wypowie na ten temat ..
nie napisales czy ty masz lek wysokości !!!! :twisted:
A moze mezczyżni sie nie przyznają :wink:
pozdrawiam ....
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Jurek » 02 listopada 2007, 10:41

Masz racje Basiu, chodziło mi o taki poziom lęku, który jest trudny do przezwyciężenia.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron