Czy to nawrót?

Postautor: dagmara » 25 marca 2008, 21:58

Swięta minęły pod znakiem chorób,mimo to jestem zadowolona,bo udało nam się jak co roku uczestniczyć w całonocnym czuwaniu Paschalnym-tylko najmłodszy Franek musiał z powodu gorączki zostać z babcią.Dzisiaj już choruje trójka . Prześwietlenie zrobiłam,a dzisiaj pojechałam odebrać wynik. Jako,że mieszkam ok.30 km od Gdańska to mimo że poruszam się samochodem to zorganizowanie domu na mój wyjazd jest pewną trudnością-a tymczasem w szpitalu w rejestracji RTG zastałam karteczkę:Z powodu choroby czynne do 15-a ja byłam o 17.Jutro będzie tam mój mąż,chociaż była tam też informacja, że RTG wydają tylko za okazaniem dowodu osobistego,więc nie wiem czy nie muszę odbierać go osobiście.Zaczynam jednak mieć nadzieję,że to jakiś wirus,bo dzieciaki też strasznie kaszlą.Czytam to forum wracając do najstarszych wypowiedzi i mamnadzieję,że mnie dotyczy ta gwałtowna postać choroby,która daje szansę na samoistne wycofanie. Co prawda w ostatnich wynikach miałam wysoki ubytek wapia i kazali mi je powtórzyć,a jeżeli się potwierdzi to zalecą sterydy ,których się boję. Cieszę się,że twoje badanie ,choć nieprzyjemne wypadło dobrze . Dagmara
dagmara
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 14 marca 2008, 11:14


Postautor: Barbara » 26 marca 2008, 16:39

:) Witam ,ja po pracy ciesze sie ze jesteś zadowolona z świat,szkoda tylko ze dzieciaczki chorują :( .Mam nadzieje ze szybko wyzdrowieja i bedziesz mogła odpoczac ,Szkoda ze masz daleko do szpitala 30 km ,wydaje sie nie daleko ,bo ludzie jezdzą do Warszawy ,ale jezeli sama prowadzisz dom i przy malutkim dziecku to daleko .Trzeba poświecić kilka godzin ...
:D Widzisz niekiedy takie malutkie sprawy jak odebranie wyniku staje sie problemem .Tak jakby inna osoba przez chociarzby uprzejmość ,nie mogla ci podać tej kliszy z prześwietleniem jak pojechałaś po odbiór ..
Ale tego chyba nie zmienimy niestety ./// :wink:
Piszesz o sterydach ,wiesz ze ja niewiele wiem o tym ,ale z tego co czytałam u innych ....
To wychodzi na to ,ze jeżeli choroba porządnie dokuczy wtedy sie bierze sterydy i jest sie wdziecznym za to ze mozna z nich skorzystać :lol: .Bo pomimo skutkow ubocznych jednak powodują cofniecie zmian i stan zdrowia sie Poprawia ..
Ja sama musze sie przyznać ze mialam na początku przypisany steryd wziewny /pisze o tym u siebie .po wizycie u pierwszego lekarza/
Ale stoi na półce i narazie nie musze ich brac . :P
Zresztą wyszło na moje bo kardiolog ,i pulmonolog powiedzieli ze u mnie jest to nie wskazane ...
Chodzi mi o to ,ze jezeli lekarze podejmą decyzje o leczeniu sterydami u ciebie ....Napewno rozpatrzą wszystkie za i przeciw..!!!
:) Bądz spokojna ,a nawet jak trzeba bedzie to tez dasz rade !!
:) Nie martw sie na zapas ,,sama wiesz ,,ze Zycie samo niekiedy sie uklada ,a my mało mamy do powiedzenia !!!
Teraz oby dzieciaczki wyzdrowiały i ty ,,,i oby fotka byla ok :D
Dbaj o siebie ,,pozdrawiam serdecznie Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: Robert » 26 marca 2008, 20:22

Dagmara, poczekaj na zdjęcie. Sam ubytek wapnia nie moze byc powodem do podania sterydów.
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: dagmara » 27 marca 2008, 13:51

Kochani,odebrałam RTG-jaka ulga -to nie nawrót.Opis jest lepszy niż poprzedni :płuca bez zagęszczeń miąższowych i zmian ogniskowych.Jedyne co mnie niepokoi ,bo nie wiem co znaczy to:drobne wyciągnięcia na przednich krawędziach niektórych trzonów piersiowych-może wy coś powiecie ,bo wizytę u pulmunologa mam za dwa tygodnie.
dagmara
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 14 marca 2008, 11:14


Postautor: Jurek » 27 marca 2008, 22:45

To bardzo dobra wiadomość, cieszę się, że nie masz nawrotu,
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: Irena » 28 marca 2008, 16:43

Bardzo się cieszę, że nie masz nawrotu. Powodzenia :slonko: :slonko:
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: Barbara » 28 marca 2008, 20:14

:D Ja równierz sie ciesze ze jest OK ,,,
trzymaj sie i pamietaj o wizycje u pulmunologa ,,,,
Ja nie mam pojecia co to za drobne ,,wyciagniecia ,,
:) :D :) :D :) :D
Dbaj o siebie ,,serdeczne pozdrowienia i ,,dużo zdrówka !!!
Basia :wink:
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: agga » 29 marca 2008, 19:40

Obyś zawsze miała same takie dobre wieści!!! :)
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: dagmara » 02 maja 2008, 22:21

Kochani zajrzałam zobaczyć co u was słychać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.U mnie wyniki dobre ,martwią mnie tylko problemy z uszami,bo coraz gorzej słyszę,a laryngolog mnic nie stwierdza.Coś o tym znalazłam na forum. Ja zaczynam już marzyć o wakacjach.Planujemy długi urlop nad Balatonem-już dwa lata jesteśmy bez urlopu i marzę o wakacjach z dziećmi i mężem.Jeśli ktoś z was był tam to może mi coś podpowie? życzę wam pogody ducha i sił do walki z sarko.
dagmara
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 14
Rejestracja: 14 marca 2008, 11:14


Postautor: Jurek » 08 maja 2008, 09:33

Witaj, 2 lata bez urlopu to długo, nie byłem tam - życze dobrej pogody, dobrego wypoczynku i zdrówka :)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Poprzednia


Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

cron