Diagnoza

Diagnoza

Postautor: Barbar » 06 sierpnia 2009, 05:20

[smilie=my heart fire up for you.gif] Bardzo prosze o informację, czy sarkoidozę można zdiagnozować jedynie w szpitalu? Czy istnieje ośrodek, gdzie przeprowadza się takie badania? Jakie są to badania?
Mam pewne objawy, które skłoniły profesora do którego się udałam po pomoc do napisania tej jednostki chorobowej ze znakiem zapytania. Obecnie jestem leczona metypredem, doxycyklinum z powodu rumienia. Mam objawy sercowe, kłopoty z oddychaniem, gardłem, zmienił mi się nawet głos :? , i bardzo źle się czuję od wielu dni, bo zamiast wakacji cała kasa na badania i lekarzy. Nooo... deprecha... To trwa już od początku czerwca. Zależy mi na zdecydowanej diagnozie. W lipcu lekarz nie przyjął mnie na oddział do szpitala mimo skierowania, zaostrzonego rumienia, ogólnego złego samopoczucia. Obecnie mam drugie skierowanie i chciałabym "dobrze" trafić. Jestem z województwa Dolnośląskiego. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję zamożliwość kontaktu na tej stronce.
Barbar Obrazek
Awatar użytkownika
Barbar
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 25
Rejestracja: 05 sierpnia 2009, 22:31


Postautor: Robert » 06 sierpnia 2009, 16:35

Niepotrzebnie traciłaś czas i pieniądze, ale cóż, droga bywa kręta zanim się trafi gdzie trzeba.

Dolnośląskie Centrum Chorób Płuc
ul. Grabiszyńska 105
53-439 Wrocław
tel.: centrala 071 334 94 00

Nie wiem czy zostaniesz przyjęta bez wyznaczonego terminu.
Mnie lekarz rodzinny skierował najpierw do tamtejszej poradni przyszpitalnej, i dopiero stamtąd skierowano mnie na oddział, w terminie kilku dni od wizyty w poradni.
Pierwszy pobyt trwa dobry tydzień, oczywiście w szpitalu, bo ambulatoryjnie zdiagnozować się tego nie da.

Jakie badania:
Zestaw badań diagnostycznych

Pozdrawiam Robert

PS
Wiem, że masz mnóstwo kłopotów i wrażeń, dlatego nie jestem zły na Ciebie, jednak w przyszłości staraj się zadawać pytania w działach o odpowiedniej tematyce.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbar » 08 sierpnia 2009, 10:17

Pomyliłam rubryczki? Przepraszam. Ale ja tu jestem może niewinna, bo nie umiem jeszcze tu się poruszać. Ale postaram się to usunąć. Tylko nie wiem gdzie kliknąć. Ja to ZAWSZE bałaganu narobię.

Barbara
Awatar użytkownika
Barbar
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 25
Rejestracja: 05 sierpnia 2009, 22:31


Postautor: Robert » 08 sierpnia 2009, 13:03

Nic nie usuwaj, już jest tam gdzie trzeba ;)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Barbar » 08 sierpnia 2009, 22:22

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Barbar
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 25
Rejestracja: 05 sierpnia 2009, 22:31




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron