Zespół Lofgrena

Postautor: monika0676 » 28 sierpnia 2010, 18:42

hej!u mnie w maj też stwierdzono Z.L,teraz byłam na konrtoli i pan po zrobieniu kontrolnego RTG , znalazła jak się wyrazila nowe ognisko,poza tym mam zmiany skorne na plecach i dziwne zgrubienie na stopie(dodam tylko że w maju miałam opuchnięte kostki i rumień,ale po 2tyg ustąpilo).Pani zaleciła mi kurację ketanolem 2tab.+3tab.paracetamolu(a nie mam żadnych bóli)to ma być przeciwzapalnie,bo ona nie widzi potrzeby podania sterydów,czy ktoś z was też już tak był leczony?czekam na odp. i pozdrawiam :)
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: Robert » 29 sierpnia 2010, 08:22

Pani zaleciła mi kurację ketanolem 2tab.+3tab.paracetamolu

Bardzo dużo tego bierzesz, zadbaj o żołądek i jelita, żebyś się wrzodów i nadżerek nie dorobiła - w aptece mają sporo różnych specyfików osłonowych.

Pozdrawiam
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: monika0676 » 29 sierpnia 2010, 15:17

osłonowo też mi coś dała :) tylko nigdzie tu nie wyczytałam,czy ktoś też już tak był leczony :roll: jakie to efekty daje...
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: róża » 03 września 2010, 09:59

Witaj Elliot,
A co z Twoim wzrokiem?
Róża
róża
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 12:55


Postautor: elliott-211 » 09 września 2010, 11:35

Witaj Cię serdecznie róża. :D Wzrok jak narazi mi sie poprawił :roll: nie mam żadnych dolegliwości związanych z nim. Niestety nie miałem jeszcze czasu na to żeby odwiedzić okulistę. :( Jak będę już coś konkretnie wiedział to na pewno odraz zdam wam relacje czy wszystko w porządku czy nie. Pozdrawiam was serdecznie i życzę duuuuuuuuuuuużo zdrówka.
Nadzieja to pożyczka, której udziela nam szczęście
elliott-211
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 32
Rejestracja: 18 kwietnia 2009, 14:13
Lokalizacja: Jaworzno


Postautor: róża » 09 września 2010, 11:57

Ja tez sie boję odwiedzić okulistę bo boję sie usłyszeć że mój obrzęk nadal jest. Choć lekarz specjalizujący sie w sarko orzekł że prawdopodobnie przyczyną obrzeku tarczy nie jest sarko to nie znam innej, kilka miesięcy przed atakiem sarko (przed porodem) miałam dokładnie badane oko i nic nie było niepokojącego. Medycznie moje oczy są ok, tylko ten obrzęk, mam też takie męty szczególnie kiedy patrzę na jasne tło. To podobno nie jest problemem szczególnie u krótkowidzów (to ja) tylko że wcześniej tego nie miałam. Miałam też wrażenie że strasznie mi sie zamazuje obraz kiedy patrzę na szybką akcję w telewizji i trochę światłowstrętu. Napisz jeśli możesz co Ci powiedział okulista.Pozdrawiam
Róża
róża
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 29
Rejestracja: 27 grudnia 2009, 12:55


Postautor: basiak » 10 września 2010, 23:07

Witajcie, ja mam pytanie odnośnie limfopenii. Czy ktoś z Was ma stwierdzony niedobór białych krwinek? Ja niestety mam utrzymujący się ten problem. Czy znacie jakieś sposoby na poprawę tej sytuacji? Poza tym ledwo chodzę, ból krąży po całym ciele ... nie omijając nóg i pachwin zwłaszcza. Nietstet nie dociera do mnie etymologia choroby. Pewnie jest to wynik nieświadomości. Nadrobię :)
Pozdrawiam, Basia
pozdrawiam, basia
basiak
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 19
Rejestracja: 26 czerwca 2010, 07:34


Poprzednia


Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

cron