jakie witaminy po sarko

jakie witaminy po sarko

Postautor: klaszka » 28 października 2009, 19:53

Witam
Wydaje się, że sarkoidozę mam za sobą -albo się przyczaiła... nikt mi nie da pewności. Od roku żyję "normalnie", ale dopada mnie przemęczenie jesienne, spadki formy itp.Lekarz pierwszego kontaktu powiedział abym spróbowała brać "vigor, albo jakieś inne witaminy".Co o tym sądzicie?
Nie chce mi się biegać po pulmunologach z takim drobiazgiem...
Może polecicie mi zestaw witamin w których jest mało wapnia, wit.D, czyli tego co nam szkodzi. Z drugiej strony pulmonolog kazał mi żyć NORMALNIE, więc może w ogóle nie powinnam się nad tym zastanawiać?
Pozdrawiam wszystkich. :-)
klaszka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, 23:22


Postautor: Robert » 28 października 2009, 21:05

W zasadzie sama sobie odpowiedziałaś.
Skoro żyjesz normalnie to po co ci jakieś wynalazki w kapsułkach. Lepiej zjeść jabłko, fundnąć sobie trochę ruchu na świeżym powietrzu, naładować się pozytywnie i nie szukac dziury w całym.

Pozdrawiam Robert
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Haniula1010 » 28 października 2009, 21:18

Witaj Klaszka :D
Dla pocieszenia powiem Ci, że jesienne spadki formy, przemęczenie, senność i takie inne- dopadają wszystkich, nie tylko Sarkoludków. Wspomagaczy najróżniejszych - też jest w aptekach mnóstwo i oczywiście można je wszystkie /byle nie razem ;) / zażywać, ale uważam, że zamiast wspierać przemysł farmaceutyczny- warto zastanowić się nad swoim sposobem odżywiania się i przejść na "dietę jesienną". Tylko nie pytaj mnie jaką - bo każdy na jesień ma swój sposób ;) - dla mnie jest to imbir, sok malinowy, gorzka czekolada, sezamki, buraczki na gorąco i ryby. Pozdrawiam Cię serdecznie :lol:
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: klaszka » 29 października 2009, 12:08

Witam
Fakt! Trzeba się zabrać za dietkę, to chyba będzie najlepsze.
Haniulka, wszystko z Twojej jesiennej listy bardzo lubię, a jakoś rzadko jem... Podejrzewam, że jesteś w zmowie z moim mężem :twisted:
jesienne menu - same afrodyzjaki :oops: :D
No może poza buraczkami...
klaszka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, 23:22


Postautor: typisb » 04 listopada 2009, 21:01

Nie chce mi się biegać po pulmunologach z takim drobiazgiem...

sorki, że pytam, to na kontrolę nie chodzisz?
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: klaszka » 05 listopada 2009, 10:35

A chodzę! Raz na rok :-) Następna wizyta w styczniu
Pozdrawiam.
klaszka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, 23:22




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

cron