efekty zejcia ze sterydów

efekty zejcia ze sterydów

Postautor: Krystian84 » 28 lutego 2010, 14:03

Witam, MAm pytanie- jakie sa efekty odstawienia encortonu oprocz zmian fizycznych - czyli twarz wraca do starych ksztaltow. Odstawielm encorton zgodnie z wytycznymi lakarza po poltorarocznym zazywaniu. Cieszylem sie z tego faktu- bo ta kuracja najbardziej mnie psychicznie wykanczala - brak zycia, wysokie cisnienie plus ciagle rozdraznienie. Po dwoch miesiacach po odstawieniu zaczelem czuc pluca, nie wiem jak okreslic to bo mnie one nie bola, oddycham normalnie ale czuje ze one sa jakby zdrewniale ? Czy to sa dobre objawy czy mam sie zglosisc do lekarza ??
Krystian84
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 08 lutego 2009, 19:31


Postautor: Gemini » 28 lutego 2010, 17:41

Różne są skutki odstawienia encortonu , w większości wszystko wraca do normy po jakimś czasie np. pól roku. Twój stan na pewno powinieneś skonsultowac z lekarzem, objawy mogą być do kogoś podobne, ale nigdy nie są takie same i mogą o czym innym świadczyć. Tylko lekarz :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Postautor: Robert » 28 lutego 2010, 18:05

U mnie było tak, że po dwóch dniach od odstawienia poczułem spadek formy moich płucek, dostałem sterydy wziewne na kolejne kilka miesięcy.
Jeżeli uważasz, że coś jest nie tak, powinieneś zamówić sobie wizytę. Tu musisz zdać się na własną intuicję, ocenić czy nastąpił spadek formy, np. czy szybciej sie męczysz, czy powróciły jakies objawy sprzed leczenia, kaszel.
Najwyżej lekarz odprawi Cię z kwitkiem.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: typisb » 28 lutego 2010, 20:33

mi głównie wątroba siadła, no i stawy - przytyłem jak choinka, ile lat brałeś?
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: krzysztof73 » 12 marca 2010, 11:41

U nie na razie większych zmian nie widać po za tym ,że staw kolanowy lewej nogi daje popalić.Jestem na końcówce leczenia i mam nadzieję na całkowite odstawienie.
Awatar użytkownika
krzysztof73
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 467
Rejestracja: 07 marca 2009, 23:02
Lokalizacja: Szczecin




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

cron