bóle stawów

bóle stawów

Postautor: spyrrus1 » 28 listopada 2010, 14:50

Witam, proszę o poradę - jak radzicie sobie z bólem stawów ? Prawie ciągle bolą mnie nogi. Stawy skokowe i kolana w różnych konfiguracjach np, prawe kolano i lewa kostka. Chodzę czasami jak pokraka. Najgorszy jest początek marszu i po spacerze powrót do spoczynku. Pulsuje jak bym miał serce w kolanach i kostkach. Obecnie zażywam metypred 4mg i przeciwzapalny niesterydowy. Ostatnio lekarz wspomniał , że może reumatolog zaleci podanie leku bezpośrednio w stawy na zasadzie osmozy (jonoferezy). Nie mogę trafić na lekarza który by miał na mnie pomysł (może to moje odczucie ale i u Was go zauważyłem czytając forum). Długie przerwy między wizytami, RTG i krótka wizyta nie wnosząca własciwie nic nowego, brak jasnej perspektywy czasowej i wytyczonego kierunku strasznie mnie irytują. Cierpliwość nie jest moją wiodącą cechą. Reasumując szukam reumatologa z wiedzą o sarkoidozie !
Staraj się czerpać przyjemność z tempa do którego nie przywykłeś.
spyrrus1
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 23 stycznia 2010, 14:57
Lokalizacja: Mielec


Postautor: Robert » 28 listopada 2010, 15:30

Zobacz --->TEN TEMAT.
Długo to juz masz?
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: Pollo » 29 listopada 2010, 10:10

W kwestii leków najlepiej radzić sie lekarza, wiedząc co bierzesz i jak to reaguje z innymi lekami tylko lekarz wie co przepisać, bierze za to odpowiedzialność!

Niewiem jakie masz te bóle stawowe dokładnie, mnie bolało jak cholera i w pewnym momencie działały na mnie już tylko zastrzyki z ketonalu, no ale to w okresie gdy już nie byłem wstanie wstać z łóżka. W miarę jak bóle się zmniejszały brałem przeciwzapalne diclofenac - działało krócej niż zastrzyki ale jednak działało.
Pollo
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 309
Rejestracja: 08 sierpnia 2010, 17:03
Lokalizacja: południe kraju (bardziej na zachód)




Wróć do 100 pytań i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron