Czy Wielkopolska ma jakieś PORADNIE SASKOIDOZY???

Info, adresy

Czy Wielkopolska ma jakieś PORADNIE SASKOIDOZY???

Postautor: Gośka1985 » 02 czerwca 2011, 08:40

Witajcie kochani !
Na wypisie ze szpitala po zdiagnozowaniu sarkoidozy mam zalecenie po 3-4 miesiącach kontrole w PORADNI Sarkoidozy, a jak na razie to nie słyszałam żeby gdzieś u mnie w okolicy była taka poradnia (czy może chodzi tu o wizyte u pulmonologa???) hmmmm...
Jeżeli ktoś z Was ma namiary na taką poradnie w Wielkopolsce to bardzo bym prosiła o adres.
Pozdrawiam !!!!!
Awatar użytkownika
Gośka1985
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 64
Rejestracja: 08 maja 2011, 15:25


Postautor: Gemini » 02 czerwca 2011, 09:41

:) .....

mi nic o takowej w Wlkp. nie wiadomo, z pewnością chodzi o przychodnię pulmonologiczną, Najprościej zapytać w Szpitalu na Oddziale. Szpitale prowadzą często swoje przychodnie przyszpitalne, więc po prostu zapytać gdzie masz się udać.
Pamiętaj, że jak pójdziesz na kontrolę, po tych 3-4 m-cach, wziąć od lekarza rodzinnego skierowanie na tę kontrolę, sama adnotacja na wypisie nie wystarcza, nawet jeżeli byłaby to przychodnia przyszpitalna. Wypis ze szpitala z diagnozą też powinnaś skserować i kopie dać lekarzowi rodzinnemu, wtedy lekarz wie jaki jest wyniki pobytu w szpitalu do którego Cię kierował i historia choroby jest kompletna i ogólnie wie co i jak. :)

3-maj się i miłego dnia :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL




Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron