Warszawa ul. Płocka 26

Info, adresy

Postautor: strzelec 06 » 12 lutego 2013, 13:03

Witam
Czy może ktoś wie jak aktualnie można skontaktować się z dr Puścinską?
Czy może ktoś był w ostanim okresie leczony przez Pania doktor i powie jak do tego doszło?Bardzo zależy mi na prowadzeniu leczenia przez Pania doktor ( choruje na sarkoidoze do wielu lat).
Z góry dzieki za informację.
strzelec 06
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 3
Rejestracja: 15 sierpnia 2008, 23:04
Lokalizacja: Warszawa


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: monia2371 » 18 czerwca 2013, 11:15

Witam,
potwierdzam, że Dr. Soszka wciąż przyjmuje pacjentów z sarkoidozą w przychodni przy ul. Płockiej, leczyłam się u niej od X'2012 do V'2013.
monia2371
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2013, 13:56


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Robert » 18 czerwca 2013, 12:16

monia2371 pisze:Witam,
potwierdzam, że Dr. Soszka wciąż przyjmuje pacjentów z sarkoidozą w przychodni przy ul. Płockiej, leczyłam się u niej od X'2012 do V'2013.

Pytanie było o dr Puścińską :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Hanula » 11 listopada 2013, 15:30

Przychodnia jest definitywnie zlikwidowana, przyjmują tylko na oddział, terminy ok. 3-6 miesięcy. Wiadomość dostałam od lekarza prowadzącego i czekam na tel. o przyjęciu. Prof Pływaczewski jest bardzo miłym, ciepłym lekarzem, zajął sie mną bardzo troskliwie, ale na biurokratyczne zagrywki NFZ i tacy ludzie są bezradni.
Pozdrawiam Sarkoludki :)
Hanula
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 12
Rejestracja: 15 marca 2013, 06:51
Lokalizacja: Warszawa


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: ejże » 30 kwietnia 2014, 18:19

Odświeżę stary wątek, i jednocześnie zdementuję błędne informacje. Przychodnia na Płockiej działa.
Awatar użytkownika
ejże
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 46
Rejestracja: 02 maja 2012, 16:20
Lokalizacja: wioska


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Barbara » 01 maja 2014, 05:53

:) Ja nie mam zbyt dokładnych informacji ,ale też słyszałam że przychodnia działa i dr. Puścińska tam przyjmuje .
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Robert » 01 maja 2014, 06:03

Może oni tak celowo robią, żeby zniechęcić przyjezdnych, albo testują, czy da się obsłużyć pacjentów z pominięciem poradni, po to żeby ją potem zlikwidować, bo to już któraś próba. Jest też trzecia opcja, że chcą bardziej zapełnić oddziały szpitalne, choć to już pomysł absurdalny, bo i bez tego mają chyba tłok.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Jacekjerz » 23 sierpnia 2016, 09:31

Witam,
Dano nikt nie pisał w tym temacie więc postanowiłem odświerzyć, a może i pochwalić się, że udało mi się tam dostać.
Ale do rzeczy od miesiąca jestem zapisany do dr Soszki na koniec stycznia przyszłego roku.
Będzie to moja pierwsza wizyta na Płockiej (poza bronchoskopią 2 lata temu) czy ktoś bardziej doświadczony mógłby mi powiedzieć czy zajmują się oni tylko płucami czy na sarkoidozę patrzą bardziej kompleksowo?
Ostatnio mam spore problemy ze stawami
Jacekjerz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 marca 2014, 18:36
Lokalizacja: Warszawa


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: ejże » 12 września 2016, 17:23

Przychodnia i szpital to inna bajka. W przychodni, w zależności od wcześniejszych badań i przebiegu, dr zleci Ci badania i/lub skieruje do specjalistów z innych dziedzin. Co do kompleksowości, badania dotyczą organów, których może dotyczyć sarko. W sensie, że holistyki żadnej nie ma ;) Na miejscu mają sporo takich do zrobienia bez szpitala: tomografia, spirometria, rtg, mechanika, echo serca, usg brzucha i pewnie sporo innych.
Jak masz jakieś pytania, to wcześniej sobie przygotuj, bo dr Soszka jest szybka i konkretna ;) (i dobra).
Stawy bolały mnie i bolą, ale nigdy badań żadnych na to nie dostałam. Mogą boleć i tyle... brać przeciwbólowe jak nie da się bez nich.
A, i pilnuj kolejki przed gabinetem - czasami jest tam konkurencja :D
Awatar użytkownika
ejże
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 46
Rejestracja: 02 maja 2012, 16:20
Lokalizacja: wioska


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Jacekjerz » 13 września 2016, 12:19

Dziękuje za odpowiedź i rady :)
Jeżeli chodzi o stawy to od ponad pół roku mam problem z palcem ręki. Początkowo pojawiała się i znikała opuchlizna i bolesność. Od pewnego czasu już nie znika :( czasami boli czasami mniej. Trafiłem z tego powodu do reumatologa (w prześwietleniu w opisie mam wpisane podejżenie sarkoidozy kości). Dostałem teraz skierowanie na usg kości jak tylko będę w kraju to zrobię. Stąd moje pytanie czy na Płockiej mogę liczyć na pomoc także w tym temacie ;)
Jacekjerz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 18 marca 2014, 18:36
Lokalizacja: Warszawa


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: jamrosz » 05 maja 2017, 16:11

Dzień dobry,
jestem nowym - nie do końca jeszcze zdiagnozowanym i potwierdzonym przypadkiem sarkoidozy. Mam skierowanie do Instytutu na Płocką i oczekuję na wezwanie... No właśnie i stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych osób: jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na "zaproszenie" do Szpitala. Dodam że jestem w kolejce do II Kliniki i zostałam zakwalifikowana do hospitalizacji (podczas badań na izbie przyjęć Instytutu) 27 marca.
Przepraszam jeśli powielam temat, ale przeszukiwałam forum na własną rękę i jakoś nie natrafiłam na taka informację.

Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

Pozdrawiam
jamrosz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 20:11


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Gemini » 05 maja 2017, 22:53

Na fb jest Forum Sarkoidoza - Poland. Jeżeli nie jesteś na fb, dołącz do nas :) Tymczasem postaramy się czegoś dowiedzieć.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: jamrosz » 06 maja 2017, 08:40

Bardzo dziękuję za odpowiedź. I za zaproszenie na fb :) Postaram się pozostawać w kontakcie :)

Pozdrawiam
jamrosz
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 20:11


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Gemini » 06 maja 2017, 08:47

:) zglądaj, zapraszamy :)
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Warszawa ul. Płocka 26

Postautor: Gemini » 06 maja 2017, 13:32

jeśli chodzi o oczekiwanie na przyjęcie, to na forum dostałam odpowiedź, że ok. miesiąca, tak że niebawem powinnaś/eś dostać " zaproszenie" Był długi łykend :) to się przedłużyło.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


PoprzedniaNastępna


Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron