Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Info, adresy

Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Robert » 13 października 2006, 22:24

Szpital Morski im. PCK
Oddział Pulmonologiczny
ul. Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2006, 13:48 przez Robert, łącznie zmieniany 4 razy
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: waldek2 » 16 października 2006, 20:20

Szpital Specjalistyczny w Prabutach

Kuracyjna 30
82-550 Prabuty
tel.: 55 278 20 09
Bliższe informacje TUTAJ
Obrazek
Awatar użytkownika
waldek2
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 121
Rejestracja: 15 października 2006, 11:43
Lokalizacja: Kwidzyn


Postautor: majenka » 25 października 2006, 20:27

Ja się leczę w Klinice Chorób Płuc w AM Gdańsk.
Awatar użytkownika
majenka
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 82
Rejestracja: 23 października 2006, 16:02


lekarze Gdańsk

Postautor: forfor » 04 stycznia 2009, 16:44

dr Z.Czuszyńska - super specjalistka (wiem z kilku źródeł). Przyjmuje w Akademii Medycznej, Klinika Chorób Tkanki ŁĄcznej, przy ul.Dębinki, ale prowadzi też prywatnką praktykę, gdzie praktycznie z dnia na dzień można się zapisać.
forfor
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 stycznia 2009, 00:01


Postautor: Robert » 04 stycznia 2009, 21:25

@forfor

Dzięki za info :ok:
Jakbyś mógł(mogła) doprecyzować Gdańsk? Gdynia? ewentualnie adres prywatnej praktyki?
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: forfor » 31 października 2009, 01:44

dr nauk med. Zenobia Czuszyńska (osoba w wieku ok.40 lat :D )
Reumatolog Specjalistyczna praktyka lekarska
Tel.: 0 603 65 19 74
Miejsce pracy: Gdańsk, woj. pomorskie
adres: Rajska 10 CENTRUM MADISON kod pocztowy: 84-240
Dni i godziny przyjęć: czwartek: 16.00 - 18.00
Akceptacja kart płatniczych: NIE
forfor
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 03 stycznia 2009, 00:01


Postautor: dziewczyna z sarkoidozą » 02 czerwca 2010, 09:46

Ja rowniez chcialabym wspomniec o szpitalach i lekarzach, dzieki ktorym bardzo szybko rozpoznano u mnie objawy sarkoidozy. A wiec: Szpital Reumatologiczny w Sopocie - pani doktor Szarecka, Szpital Morski w Gdyni - pani doktor Rzepecka, pani doktor Rek (ordynator oddzialu pulmunologicznego), Szpital Specjalistyczny w Prabutach - pan doktor Tomaszewski (z tego co wiem na stale pracuje w Gdansku). Lekarze z tych trzech szpitali konsultowali sie ze soba i w kazdym z nich zrobiono mi szereg badan. Bardzo duze zaangazowanie lekarzy :) W ciagu dwoch tygodni lezalam w tych trzech szpitalach - naprawde rzetelne podejscie do chorych :)
dziewczyna z sarkoidozą
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2010, 13:11
Lokalizacja: Gdynia


Postautor: supermario » 28 stycznia 2012, 13:27

Jestem niecałe 3 miesiące po mediastinoskopii, zabieg robiony był w Gdańsku w UCK na ul. Dębinki 7 i mam już potwierdzoną sarkoidozę, chciałbym polecić ten szpital, pełen profesjonalizm, rana po mediastinoskopii już jest prawie niewidoczna :D
supermario
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 15
Rejestracja: 10 września 2011, 07:08


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Renata » 10 czerwca 2016, 18:36

Dzięki uczestnictwie na Międzynarodowej Konferencji Chorób Płuc w Gdańsku mogłam umówić się z lekarką zajmującą się diagnozowaniem sarkoidozy w oku, na wizytę w prywatnej przychodni Gdynia ul.Śląska 38-37. Pani lek.med.Agnieszka Staniewicz-Panasik miała wykład na ten temat i bez problemu umówiła się ze mną na następny dzień, by sprawdzić stan mojego oka pod kątem prawdopodobieństwa istnienia w nim sarko. Badanie trwało dwie godziny i na szczęście nic nie potwierdziło sarkoidozy w oku.
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Kasia Mk » 26 marca 2017, 21:12

Przede wszystkim mój rodzinny dobrze obstawił pierwsze wyniki krwi, A potem przez przypadek dobrze trafiłam na reumatolog dr Wosik Malbork, przychodnia Almed. Z przychodni na oddział reumatologiczny w Sztumie do dr Grocholewskiego i stąd do Prabut. Pierwsze badanie przeprowadziła dr Brzóska, bardzo dokładne, choć trochę trudna w kontakcie, bo nie na każde pytanie można odpowiedzieć wprost i ordynator dr Krupa, bardzo szybko i sprawnie zrobiła bronchoskopię, byłam zdziwiona, że już po wszystkim, mając już za sobą podobną w badaniu gastroskopię. W Sztumie w szpitalu bardzo czysto, choć jeszcze :wink: nie nowocześnie, personel bardzo przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Ja tam wypoczęłam, w Prabutach trochę jak w wojsku, rygor, ale nie mam żadnych negatywnych uwag. Ten rygor to może ze względu na rodzaj schorzeń.
Kasia Mk
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 19 marca 2017, 20:44


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Gemini » 17 maja 2017, 21:17

Ośrodek Chorób Rzadkich w Gdańsku

http://www.uck.gda.pl/index.php/lecznic ... enetycznej
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę, a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
Gemini
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1633
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 18:20
Lokalizacja: PL


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Robert » 08 października 2017, 20:33

No i oczywiście prof. dr Anna Dubaniewicz - przyjmuje raz w tygodniu na ul. Subisława 24, 80-354, Gdańsk
ENDOMED
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Balb33na » 20 kwietnia 2019, 17:58

Witajcie!
22 maja idę na wczasy na Redłowie, tj. do szpitala, więc dam znać jak przebiegła wizyta. Póki co lekarz internista - dr Joanna Przekwas (Medicover) po pierwszym badaniu krwi i rtg płuc od razu powiedziała, że to sarko i dostałam skierowanie na oddział. Pierwszego dnia czekają mnie badania krwi oraz tomo-komputer płuc (mam jakieś gówniaki na płucach...), a następnego bronchoskopia (miał ktoś? mogę odmówić tego badania? mogę uciec?)... Boję się niesamowicie, ale wiem, że trzeba to zbadać i z tym walczyć. Zdam relację tuż po wyjściu, a póki co trzymajcie za mnie kciuki, żeby jakoś dokulać do szpitala, wszak to jeszcze miesiąc...
Wesołych Świąt wszystkim!
Sandra
:)
Balb33na
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwietnia 2019, 15:19
Lokalizacja: Gdynia, Trójmiasto


Re: Gdańsk, Gdynia, Prabuty

Postautor: Robert » 21 kwietnia 2019, 11:29

Bronchoskopię mieli wszyscy (chyba), jeżeli się boisz poproś o uśpienie.
Wapń, o który pytałaś gdzie indziej, jest ważny, bo istnieje zagrożenie hiperkalcemią (10% chorych) i hiperkalciurią (50%), ale świadomość takiego zagrożenia powinien mieć również lekarz i powinien zlecić jego badanie z automatu. Więcej na ten temat znajdziesz ->TU
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron