Lista polecanych okulistów

Info, adresy

Lista polecanych okulistów

Postautor: Robert » 08 lutego 2017, 13:15

Poniżej lista polecanych okulistów w Polsce. Listę cały czas aktualizujemy, ale proszę brać pod uwagę możliwość zmian teleadresowych:

    - Dr Joanna Brydak-Godowska z Warszawy, polecana przez dr Soszkę,
    - Lek.med.Agnieszka Staniewicz-Panasik, Gdynia ul.Śląska 38-37. Prowadzi badania w kierunku sarkoidozy, ma bardzo dużą wiedzę nt sarkoidozy narządu wzroku, jest częstym prelegentem na konferencjach. Polecamy BARDZO!
    - Dr Halagarda-Ratajczak, Krakow, ul. Lotnicza 3 tel. 12 410 25 90, sprawdzona i polecana przez naszą Prezes, Joannę,
    - Dr Anna Modrzewiecka, Hutnicza 3, Lublin,
    dr Jacek Ciechan ul. Chmielna, Lublin
    - pisał jakąś pracę nt sarkoidozy z Dr Kieszko
    - Mackiewicz Jerzy, lek. med. okulista. Gabinet ul. Spokojna 8, Lublin
    tel. 81 532 16 12,

    - Dr n. med. Jolanta Oficjalska, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 73-95, Klinika Okulistyczna Optegra we Wrocławiu,
    - dr hab. n. med. Anna Turno-Kręcicka, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego we Wrocławiu
    Borowska 213, Ośrodek Okulistyki Klinicznej Spektrum
    - Dr n. med. Magdalena Kucharczyk-Pośpiech, Łódź, Rewolucji 59

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Okulistką którą poleca i wskazuje dr Soszka jest dr Joanna Brydak - Godowska z Warszawy. Przyjmuje w gabinecie prywatnym, który mieści się w Przychodni lekarskiej Ursus-Niedźwiadek ul. Wojciechowskiego 58, nr tel. 501 085 353. W sieci można znaleźć inne miejsca pracy pani doktor, w tym Szpital im. Dzieciątka Jezus, ale adresy wymagają weryfikacji. Według dr Soszki jest jednym z dwóch specjalistów w Polsce diagnozujących sarkoidozę oczu.
Jeżeli ktoś wybiera się w najbliższym czasie do dr Soszki, to mielibyśmy prośbę o ustalenie nazwiska tego drugiego specjalisty.


Drugą okulistką, jest Pani doktor polecana tym razem przez naszą koleżankę arty/Joannę
arty pisze: dr. Halagarda-Ratajczak, Krakow, ul. Lotnicza 3 tel. 12 410 25 90
Pani Doktor leczy kilkoro pacjentów z Sarko. jest bardzo skrupulatna i miła. Wszystko rzeczowo wyjaśnia. POLECAM z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością. Służę pomocą w zorganizowaniu wizyty i dojazdu.(...)


W czeluściach forum znalazłem jeszcze taki wpis z Lublina:
(...)Dopiero 6 lat temu wyraźne objawy: obrzęki stawów skokowych, zmiany w naczyniówce oka (widoczne krople wosku przy badaniu oczu), rtg z powiększonymi węzłami śródpiersia dały do myślenia medykom. A wstępną i trafną diagnozę postawiła moja okulistka A. Modrzewiecka z Lublina.(...)

I drugi, też z Lublina:
(...) u mnie w przychodni rodzinna nye bardzo wie o sarko także daje skierowania do specjalistów
a dzisiaj okulistka mnie zaskoczyła jak tylko powiedziałam o sarko przebadała mi oczy bardzo ale to bardzo dokładnie zrobiła mi nawet tomografie siatkówki
ciesze sie bo trafiłam na naprawdę dobra doktor(...)

Nie wiem czy chodzi o tę samą panią doktor, spróbuję dopytać, może komuś się taka informacja przyda.

I na koniec jak zwykle proszę, jeżeli na swojej drodze spotkaliście jakiegoś specjalistę, nie tylko okulistę ale też laryngologa, neurologa, reumatologa, dermatologa itd, któremu słowo "sarkoidoza" nie jest obce i który potrafi prowadzić pacjenta z sarkoidozą, podzielcie się tym z nami.
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Lista polecanych okulistów

Postautor: Robert » 10 lutego 2019, 09:43

Ja byłam w klinice Optegra we Wrocławiu u pani dr. Jolanty Oficjalskiej i okazała się bardzo kompetentna, wyjaśniając mi jak wyglądają zmiany sarkoidalne w oku. Godna polecenia. Jedyny minus to wysokie koszty wizyty.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Lista polecanych okulistów

Postautor: Barbara » 10 lutego 2019, 20:04

Mackiewicz Jerzy, lek. med. okulista. Gabinet ul .Spokojna 8 .Lublin
tel81 532 16 12
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Re: Lista polecanych okulistów

Postautor: Robert » 11 lutego 2019, 11:56

Basiu, a u dr A. Modrzewieckiej byłaś?
Z opisu wynika, że zna się na zmianach sarko:
widoczne krople wosku przy badaniu oczu

Pamiętam jak dr z Gdańska mówiła o tych zmianach i wspominała, że jej mąż, też okulista, nie potrafił ich znaleźć - nie wiedział czego szukać. A ta Pani wie :)
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron