Poznań ul. Szamarzewskiego 62

Info, adresy

Re: Poznań ul. Szamarzewskiego 62

Postautor: Radeki » 22 marca 2013, 13:03

Cześć :)
Czy możecie powiedzieć, czy w tym szpitalu faktycznie starają się diagnozować mało inwazyjnie? Chwalą się na stronie ze są propagatorami VT. Chciałabym uniknąć otwartej biopsji płuca. Odczuwaliście będąc tam, ze robią wszystko, żeby nie męczyć pacjenta, jeśli jest inna łagodniejsza opcja?
Pozdrawiam,
Kasia
Radeki
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 15 marca 2013, 11:08
Lokalizacja: Wrocław


Re: Poznań ul. Szamarzewskiego 62

Postautor: maciejk » 24 maja 2013, 18:49

Radeki pisze:Cześć :)
Czy możecie powiedzieć, czy w tym szpitalu faktycznie starają się diagnozować mało inwazyjnie? Chwalą się na stronie ze są propagatorami VT. Chciałabym uniknąć otwartej biopsji płuca. Odczuwaliście będąc tam, ze robią wszystko, żeby nie męczyć pacjenta, jeśli jest inna łagodniejsza opcja?


Męczyć nie męczyli, ale trochę to trwało. Ja leżałem dwa razy. Otwartej biopsji płuca nie miałem, ale za to inne inwazyjne. Pierwszy tydzień to codziennie inny zabieg (abym się nie nudził): kilka RTG, próba tuberkulinowa, bronchoskopia, tomograf, EKG, USG (brzucha, serca, klatki piersiowej itp). Drugi raz leżałem krócej bo ok 5 dni, w oczekiwaniu na mediastinoskopię - w zasadzie tylko dla potwierdzenia diagnozy poprzedniej. Polegałem na ich doświadczeniu. Ponadto byli sympatyczni więc zrobiłem wszystkie zabiegi, które mi przypisali.
maciejk
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 03 czerwca 2012, 13:04


Poprzednia


Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron