Uważam, że powinniśmy zrobic liste lekarzy (...)

Info, adresy

Postautor: AMELIA » 26 marca 2008, 20:17

Dzieki za odpowiedz Renatko. Zapomniałam się podpisać wcześniej to ja Danusia ale namieszałam z tymi nicami Amelka to moja córcia. Jestem tu nowa i narazie uczę sie poruszać na forum przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam wszystkich. Danusia
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: viking » 25 sierpnia 2008, 21:31

edka_72 pisze:polecam w Zakopanemul/Gładkie 1 zaraz koło Gubalowki Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc pracują tam fachowcy i nie oszczedzają na badaniach


Potwierdzam nie dawo tam bylem, udalo mi sie byc obiektem naukowym na sympozjum miedzynarodowym, pokazywano na moim przykladzie jak za pomoca bronchoskopa mozna pobraz probki z wezlow chlonych. Video konferencja byla.
viking
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 18
Rejestracja: 25 sierpnia 2008, 20:49


Postautor: Akinom1981 » 16 marca 2009, 12:21

Ja dodaję do tej listy panią doktor Annę Reut (reumatolog) ze szpitala w Pile. Bez jej zgody i wiedzy. :) W każdym razie ta lekarka po jednym dniu stwierdziła sarko.
Akinom1981
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 39
Rejestracja: 13 marca 2009, 20:31


Postautor: ida » 17 sierpnia 2009, 03:28

Również polecam szpital im. Sokołowskiego w Zakopanem/Gładkie . Pojechałam tam żeby uniknąć mediastinoskopii, zamiast tego wykonano biopsję węzłów chłonnych śródpiersia przez przewód pokarmowy (ezofagoskopia EUS) - bezboleśnie, zabieg trwał ok. 15 min. Zadzwoniłam (mieszkam w woj. opolskim), Pani Doktor po rozmowie telefonicznej wyznaczyła mi termin (szybko, czekałam tylko 11 dni). Lekarze bardzo mili i kontaktowi. Polecam
ida
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lipca 2009, 08:26


Postautor: ulcia_I » 02 września 2009, 04:59

"Zazdroszczę" Ci, ja po mediastinoskopii mam brzydką bliznę na dekolcie i uszkodzoną strunę głosową- 2 m-ce po mam nadal sporą chrypę i chrząkanie. I nie ma pewności, że to przejdzie.
Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.
ulcia_I
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 162
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:52
Lokalizacja: Okolice Warszawy


Postautor: KAKA1000 » 06 września 2009, 00:38

Witam. jestem nowy na forum. W piątek po trzech miesiącach postwiono mi ostateczną diagnozę po mediastinoskopi - sarko. Kto jest dobrym pumunologiem na terenie Trójmiasta najlepiej specjalistą?
KAKA1000
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2009, 23:12


Postautor: fellow » 14 października 2009, 18:10

KAKA1000 pisze:Witam. jestem nowy na forum. W piątek po trzech miesiącach postwiono mi ostateczną diagnozę po mediastinoskopi - sarko. Kto jest dobrym pumunologiem na terenie Trójmiasta najlepiej specjalistą?


Czesc,
jesli chodzi o Gdańsk (nie wiem jak Gdynia i Sopot) to w moim wypadku wszelkie tropy prowadza do AMG - Klinika Plulmunologii i alergologii.
Albo dotrzesz do nich przez przychodnie w AMG albo przez Swissmed i Luxmed gdzie przyjmuja w środy (stan na 10.2009).
powodzenia!

Fellow
Awatar użytkownika
fellow
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 9
Rejestracja: 11 marca 2008, 21:56


Postautor: typisb » 14 października 2009, 22:26

Bydgoszcz - Szpital Płucny (na górce) - jest tam przychodnia Sarkoidozy płuc
typisb
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 519
Rejestracja: 22 lutego 2009, 21:09
Lokalizacja: katar


Postautor: koral » 30 października 2009, 22:50

Ja tez skorzystalem ze szpitala w Zakopanem dzieki informacji napisanej przez ida kilka postow powyzej. Zadzwonilem tam w poniedzialek. We wtorek wieczorem bylem juz na oddziale, w srode rano zrobili mi bronchoskopie. Pobrali wycinki wezłow i juz w czwartek rano wiedzialem, ze to sarko a nie nowotwor ani gruzlica. Polecam ten szpital i lekarzy.
Awatar użytkownika
koral
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 4
Rejestracja: 24 października 2009, 20:21


Postautor: jabu1111 » 03 listopada 2009, 14:01

Szukam kogoś dobrego w Poznaniu!
Kogo byście polecali.
Pozdrawiam
jabu1111
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 września 2009, 08:09


Postautor: Anka33 » 21 października 2010, 20:01

I ja wybrałam się do Zakopanego. Termin ustaliłam telefonicznie( szybki, czekałam kilka dni). Przyjęto mnie w celu diagnostyki sarkoidozy. Pojechałam w czwartek, a w piątek miałam biopsję węzłów przez przełyk. Miałam też prześwietlenie klatki piersiowej, bo datę na tym z przed dwóch miesięcy odczytano jakoby było z przed dwóch lat.W poniedziałek dowiedziałam się że będę wypisana we wtorek i mogę się umawiać.... Niestety mojego lekarza nie było w pracy więc trudno było ustalić konkrety. Wypis dostałam rano z zaleceniem czekania na listonosza z wynikiem i dalszego leczenia u pulmonologa w rejonie.
Anka33
Anka33
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 10
Rejestracja: 11 września 2010, 19:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza


dr Dąbrowski, szpital na Banacha

Postautor: hszo » 12 listopada 2010, 21:14

Witam,

Czy ktoś poleca prof. Dąbrowskiego ze szpitala na Banacha?
hszo
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 listopada 2010, 21:02


Re: dr Dąbrowski, szpital na Banacha

Postautor: Robert » 12 listopada 2010, 22:31

hszo pisze:Witam,

Czy ktoś poleca prof. Dąbrowskiego ze szpitala na Banacha?

Witaj, dobrze by było gdybyś dookreślił, na Banacha gdzie?
Jeśli masz na myśli Warszawę to wszyscy kierują się raczej na Płocką, gdzie jest co najmniej kilku dobrych lekarzy od sarko.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: ogaguzo » 06 października 2011, 20:26

Hejka wszystkim!

Podejrzewają u mnie sarko ale mam problem z diagnostyką podpowiedzcie gdzie znaleźć dobrego specjalistę w woj. pomorskim albo warmińsko- mazurskim

Z góry serdeczne dzięki
ogaguzo
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 października 2011, 18:43


Postautor: bockaszz » 07 października 2011, 06:44

Hejka :) Witaj... może załóż swoją historię i tam napisz do nas :) ja leczę się w Olsztynie w poradni pulmonologicznej obok dworca centralnego jest no i szpital pulmonologiczny... Tu w tej zakładce masz dokładny adres szpitala... wystarczy poszukać :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
bockaszz
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 465
Rejestracja: 18 stycznia 2011, 12:26
Lokalizacja: N-ca


PoprzedniaNastępna


Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron