Bydgoszcz, Toruń

Info, adresy

Postautor: monika0676 » 09 maja 2012, 11:35

Witam.
a co z oddziałem na którym robili media?
monika0676
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 60
Rejestracja: 21 czerwca 2010, 22:08
Lokalizacja: świecie


Postautor: sofi824 » 10 maja 2012, 08:57

media robili w Bydgoszczy i tam również są długie kolejki, ale całe szczęście udało mi się umówić na wizytę prywatną do ordynatora oddziału płucnego w szpitalu w Toruniu, dzięki za odpowiedź, byłabym wdzięczna za jakiekolwiek rady na wątku: Nasze historie/Szybka diagnoza, ale co dalej? Toruń
dzięki
sofi824
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2012, 19:43
Lokalizacja: Toruń


Re: Bydgoszcz, Toruń

Postautor: sama40stka » 22 marca 2013, 15:32

Rok temu był ostatni post, ale ja dodam dla potomnych zainteresowanych, że ordynator oddziału płucnego w Toruniu to dr Wudarski, nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, nie chciał mnie przyjąć do szpitala, nie ma dobrej opinii u pacjentów. Musiałam iść prywatnie do pani dr Trawińskiej, która jest jego zastępczynią, dzięki niej udało mi się dostać do szpitala po 2 dniach od wizyty u niej. Obecnie jestem jej pacjentką w przyszpitalnej poradni chorób płuc. Ludzie, którzy się u niej długo leczą, mają o niej bardzo dobre zdanie, prywatnie przyjmuje na ul. Szczytnej w przychodni ,,Nasz lekarz'', czeka się najdłużej 2 tygodnie.
sama40stka
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2013, 19:57
Lokalizacja: Toruń


Re: Bydgoszcz, Toruń

Postautor: iwona » 17 października 2013, 17:52

co z ta bydgoszcza ma taka zla opinie? prosze o odpowiedz :)
iwona
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 44
Rejestracja: 08 października 2013, 21:01
Lokalizacja: kujawsko pomorskie


Re: Bydgoszcz, Toruń

Postautor: Robert » 17 października 2013, 20:08

Tak jak wszędzie, ile oddziałów i lekarzy tyle opinii, zależy na kogo się trafi.
Na pewno jest to dobry szpital jeśli chodzi o diagnozowanie - z tego szpitala wychodzi sporo publikacji n/t sarkoidozy, znają się na sarko, mają dobre wyposażenie itd.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Poprzednia


Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron