Szpital Wolica k/ Kalisza

Info, adresy

Szpital Wolica k/ Kalisza

Postautor: irus2 » 18 kwietnia 2010, 19:36

czy ktoś tam leżał oprócz mnie :)
irus2
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 20:00


Postautor: Haniula1010 » 19 kwietnia 2010, 16:07

Witaj Irus :D
Jeżeli leżał - to się tym głośno nie chwalił :wink: . A jakie są Twoje wrażenia?
Obrazek
Haniula1010
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2970
Rejestracja: 18 października 2006, 19:08
Lokalizacja: Biłgoraj


Postautor: Robert » 19 kwietnia 2010, 19:20

@ irus2

Ze względu na unikalność choroby i słabą jej znajomość przez lekarzy, znakomita większość z nas, jest pod opieką dużych ośrodków, najczęściej umiejscowionych w stolicach województw. Tam przynajmniej na słowo "sarkoidoza" lekarze nie muszą przeczesywać zakątków pamięci w poszukiwaniu informacji na jej temat, bo spotykają tę chorobę na codzień.
Nie znaczy wcale, że szpital o który pytasz można od razu skreślić, bo czasem można się zdziwić. Jednak najczęściej bywa słabo.

Ja swe pierwsze kroki stawiałem w miejscowym szpitalu gruźliczym, w którym, po tym jak już miałem wstępną diagnozę, powiedzieli mi szczerze, że na sarkoidozie się nie znają. Odesłali mnie do Wrocławia.


Pozdrawiam
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Postautor: irus2 » 25 kwietnia 2010, 10:22

wrażenia ogólnie dość pozytywne, po konsultacji zostałem zakwalifikowany na ebus do poznania wiec czekam
irus2
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 20:00


Re: Szpital Wolica k/ Kalisza

Postautor: sanpaula » 02 października 2018, 14:59

Hej, ja rownież tam byłam pacjentką i pozytywnie wspominam ten szpital.
Bardzo szybko postwiona diagnoza i przekierowanie do Wielkopolskiego Centrum pulmonologi i terakochirurgi w Poznaniu.
sanpaula
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:26
Lokalizacja: Doruchów




Wróć do Szpitale, poradnie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron