Do Romanka-o bezdechu - dofinansowanie aparatu

Środki na rehabilitację, dofinansowanie z PFRON

Postautor: romanek » 10 listopada 2007, 18:05

no wiec mam... machine... piekielna :P
syczy wkurza, ale pozwala sie wyspac :)
troche sie zgubilem bo chwile mnie niebylo a tu mi czesc mojego watku gwizdneli... no coz... teraz niewiem gdzie co pisac

renia2: wielkie dzieki za wszystkie rady
barbara: hmmm... coz mam powiedziec... niewiem co robisz, moze poprostu rozgladnij sie dookola, niewiem jak u ciebie ale u mnie pracy jest dookola duzo moze warto zmienic - w razie czego sluze rada, ja coprawda od lat w jednej ale zona dopiero co zmieniala wiec przerobilem temat na wszelkie mozliwe technicno praktyczno teoretyczne sposoby ta kwestie hehehe
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Postautor: Barbara » 10 listopada 2007, 23:07

Pozdrawiam ciesze sie ze masz miłe sny!!!! :D
Tylko teraz nie śpij za długo ,,zeby żona nie czuła sie zaniedbana :wink: -Niech poczuje ze ma zdrowego ,,dotlenionego FACETA ,-usmiech ...
Ja nie chce zmieniac pracy ,mimo ze jest cieżko ,to u mnie nie mam zbytnio wyboru //znam wiele osób//moze byc tylko gorzej ,,ostatnio odeszła kolezanka miała sobie poprawic ,niestety sie nie udalo i musiala wyjechać za granice ...A ja nie chce mi sie polska naprawde podoba ,,mimo ze narzekam i jest mi cieżko ,,ale tu odycham pełną piersią i kocham swoie miejsce na ziemi juz dawno zrozumiałam ze nie umiem życ za granicą za bardzo tesknie !!!! :)
pieniądze -faktycznie bez nich ciezko ...
ale życie tak szybko ucieka !!!!
Przeczekam moze sie coś zmieni ?pozdrawiam basia
Modlitwa chorego.
Lekarzu przewlekle chorego ,przyjmij go do gabinetu swego.
Pomóż mu w niedoli ,gdy coś go boli .
Nie tylko wtedy ,gdy ma termin kontroli .Proszę :roza:


Trzeba się uśmiechać!!!
bo z drugiej strony cienia ,zawsze świeci słońce !;-)
Awatar użytkownika
Barbara
tubylcus forumus
tubylcus forumus
 
Posty: 7138
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, 17:47
Lokalizacja: Lublin


Postautor: romanek » 11 listopada 2007, 00:35

hmmm... ja tam cie od razu za granice niewypraszam, ale moze poprobowac w innych rejonach kraju, sa miejsca gdzie jest pracy wiecej niz chetnych a to powoduje podbijanie cen na rynku pracownikow.
Mam nowy plan, kupie sobie łopatę i zakopie się sam

RoMANek
Awatar użytkownika
romanek
Lubi pisać
Lubi pisać
 
Posty: 222
Rejestracja: 27 lutego 2007, 11:20
Lokalizacja: Katowice


Poprzednia


Wróć do Zagadnienia prawne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron