Zastępstwo..

Sarko a aktywność zawodowa

Zastępstwo..

Postautor: agga » 27 czerwca 2007, 14:18

Włąśnie się dowiedziałam, że od 2 lipca został ktoś zatrudniony na moje miejsce, na tzw. umowę na zastępstwo.. Dziwnie się z tym czuję , choć mogłam się takiego obrotu spraw spodziewać, nie ma mnie już ponad 2 miesiące :(
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: Renata » 29 września 2007, 21:19

Agga, nie przejmuj, umowa na zastępstwo, jest zawierana do czasu kiedy ten co jest zastępowany nie wróci do pracy, więc optymalnie. Na pewno wszystko będzie oki :)
Renia
"Odwaga nie jest przeciwieństwem strachu, lecz jego przezwyciężeniem"
Karol Bunsch
Awatar użytkownika
Renata
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 832
Rejestracja: 15 października 2006, 22:56
Lokalizacja: Śląsk


Postautor: agga » 22 października 2007, 13:52

Po wielu dniach a nawet tygodniach przemyśleń, rozmów z mężem itp. postanowiłam nie korzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego
i od 5 listopada wracam do pracy. Nie wykorzystam też kilku ostatnich dni przysługującego zwolnienia, L4 będzie krótsze niż 182 dni.
Choć wizytę u pulmonolog mam dopiero 29.10, nie wytrzymałam napięcia i poszłam do niej w piątek po dyżurze. Babka jest ok i poświęciła mi czas.
Jestem pracownikiem socjalnym w schronisku dla bedzomnych, nie wykonuję pracy fizycznej ani na powietrzu i nie ma przeciwwskazań, abym wróciła do pracy. Czuję się o wiele lepiej niż 2,3 miesiące temu , choć do dawnej formy mi daleko , ale zupełnie dobrze to nie będzie już nigdy.... Pomimo wszystko chcę spróbować, siadałam psychicznie siedząc w domu, to nie dla mnie. Będę musiała uważać i chuchać na siebie ( pracuję z gruźlikami, chorymi na Aids i tysiąc różnych innych chorób) ale muszę spróbować. Jak nie spróbuję, to się nie dowiem na ile mnie jeszcze stać. trochę się denerwuję, więc życzcie mi powodzenia, będę wdzięczna za wszelkie słowa otuchy! :)
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: renia2 » 23 października 2007, 10:28

Będzie dobrze. Skoro w to wierzysz, to dlaczego miałoby się nie spełnić ? Ja tam osobiście nie widzę przeciwwskazań.
Ale uważaj, gruźlica,AIDS-ale o tym sama wiesz. I uważałaś. A teraz to najwyżej podwójne.
renia2
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 340
Rejestracja: 10 lipca 2007, 10:50


Postautor: Irena » 01 grudnia 2007, 22:58

Agga życzę Ci powodzenia i będę trzymała kciuki, żeby było OK, tylko uważaj na siebie :ok:
Pozdrawiam serdecznie Irena
"Dusza nie znałaby tęczy gdyby oczy nie znały łez".
Awatar użytkownika
Irena
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 16 października 2007, 18:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.


Postautor: agga » 02 grudnia 2007, 15:31

Dzięki :)
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie


Postautor: Jurek » 04 stycznia 2008, 09:34

Agga, dopiero teraz znalazłem tem temat,
ja również życzę Ci wszystkiego w dobrego pracy i życiu prywatnym :) :) :)
Każdy ma inną drogę nawet jeśli idzie tą samą drogą co inni,
to idzie we własnych butach i czasem ma tam kamyk.
Awatar użytkownika
Jurek
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 2158
Rejestracja: 07 lipca 2007, 16:24
Lokalizacja: opolskie


Postautor: agga » 04 stycznia 2008, 13:45

Dzięki, Jurek :)
Ależ ze mnie Coś Strasznego! Trochę tego, ciut owego ; troszkę siakie, ciut owakie, nieco inne całkiem takie. Nie za duże, nie za małe, Coś Strasznego Doskonałe!!!
agga
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 691
Rejestracja: 13 czerwca 2007, 21:07
Lokalizacja: Podlasie




Wróć do Praca

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron