Poznań lub Warszawa

Poznań lub Warszawa

Postautor: ssyl » 30 kwietnia 2013, 21:44

Proszę o polecenie dobrego lekarza w Poznaniu lub Warszawie. Słyszałam o doktor geremek , ale nie mogę znaleźc kontaktu. Zależy mi na kimś kto rozsądnie podchodzi do sterydów. Będę wdzięczna za pomoc.
ssyl
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 08 lutego 2013, 12:25


Re: Poznań lub Warszawa

Postautor: Robert » 30 kwietnia 2013, 22:32

w Warszawie dr Soszka prywatnie LINK, albo ze skierowaniem w poradni na Płockiej
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Poznań lub Warszawa

Postautor: przerażona » 16 sierpnia 2013, 11:51

a co sądzicie o doktorze Burakowskim z Płockiej
przerażona
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2013, 10:58
Lokalizacja: łomża


Re: Poznań lub Warszawa

Postautor: MałaM » 19 sierpnia 2013, 16:55

Przerażona, jeśli miałabym Ci kogoś zaproponować, to również z czystym sumieniem polecam dr Soszkę. Ponieważ jest naprawdę dobrym specjalistą i w porównaniu z innymi lekarzami potrafi ocenić, czy to już czas na sterydy czy jeszcze nie. Pozdrawiam
MałaM
Zaglądacz
Zaglądacz
 
Posty: 50
Rejestracja: 01 stycznia 2013, 17:16
Lokalizacja: Słupsk


Re: Poznań lub Warszawa

Postautor: przerażona » 21 sierpnia 2013, 07:16

chodzi tu o mojego męża. 2 miesiące temu miał podejrzenie - nowotwór płuc. Leżał 2 tygodnie w szpitalu w Białymstoku. Zrobiono bronchoskopię i pobrano wycinek. W opisie badania histopatologicznego napisano że komórki mogą odpowiadać sarkoidozie. Tomografia i rtg wykazują liczne guzki i powiększone węzły chłonne. Białystok stwierdził że jest to etap między pierwszym a drugim i nie podjął żadnego leczenia. Kontrola koniec października. Doktor z Instytutu Chorób płuc z Płockiej potwierdził sarkoidozę ale twierdzi że badania kontrolne powinny odbyć się wcześniej i ze zwróceniem szczególnej uwagi na węzły chłonne. W przypadku powiększenia się węzłów, należy wykonać badanie histopatologiczne. Czyżby mogłaby to nie być sarkoidoza??? Czy dr Soszka pracuje również w szpitali czy tylko w przychodni?
przerażona
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2013, 10:58
Lokalizacja: łomża


Re: Poznań lub Warszawa

Postautor: Robert » 21 sierpnia 2013, 17:35

Dr Soszka na co dzień pracuje w Instytucie na Płockiej.
Czyżby mogłaby to nie być sarkoidoza???

Ja wiem, że na gorąco człowiek często jest zaskakiwany rzeczami, których się nie spodziewa i nie wie o co pytać, ale takie pytania powinny być zadawane lekarzowi, bo tylko on wie co miał na myśli.
Wydaje mi się, że lekarz chce dmuchać na zimne i zrobić mediastinoskopię dla świętego spokoju, żeby mieć pewność co siedzi w węzłach.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron