Okulista- Wrocław

Okulista- Wrocław

Postautor: emato » 08 listopada 2016, 00:00

Witajcie :slonko:
Liczę na Waszą pomoc w poszukiwaniu okulisty we Wrocławiu, który nie zbagatelizuje sprawy sprzwdzenia oka, które jako jedyne w zasadzie pozwala mi m.in. pisać właśnie tu :D (sarkoidoza płuc, węzłów chłonnych, skóry, jednooczność, duuży astygmatyzm i "kulejące" w osatnim czasie zdrowe oko - powtarzajace się uszkodzenia rogówki, zapalenie spojówki, zmiany guzkowe spojówki, opuchnięta powieka). Zależy mi na tym, żeby porządny przegląd tego oka zrobić , jeżeli macie sprawdzonego okulistę w okolicach Wrocławia a nawet Krakowie, Warszawie to też nie pogardzę :pomocy:
emato
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 lipca 2015, 11:54


Re: Okulista- Wrocław

Postautor: Robert » 08 listopada 2016, 00:18

Gdzieś jest adres do Krakowa, ale nie pamiętam teraz gdzie.
Jutro poszukam, albo pytaj Arty
We Wrocławiu też pewnie coś się znajdzie, tylko ktoś musi przetrzeć szlaki.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Okulista- Wrocław

Postautor: Robert » 08 listopada 2016, 09:36

Adres okulistki w Krakowie:
arty pisze:Witam, :) Podaje dane - gabinet prywatny dr. Halagarda-Ratajczak, Krakow, ul. Lotnicza 3 tel. 12 410 25 90
Pani Doktor leczy kilkoro pacjentów z Sarko. jest bardzo skrupulatna i miła. Wszystko rzeczowo wyjasnia. POLECAm z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością. Służę pomocą w zorganizowaniu wizyty i dojazdu.(...)


Gdyby nr tel. był nieaktualny pisz do arty.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Okulista- Wrocław

Postautor: emato » 08 listopada 2016, 21:39

Dziękuję za pomoc ! na pewno skorzystam. Jeżeli uda mi się też znaleźć godnego polecenia okulistę we Wrocławiu podzielesię namiarami na niego. Na razie niestety doświadczenia są kiepskie ...
Pozdrawiam
emato
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 5
Rejestracja: 26 lipca 2015, 11:54




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron