Neurolog Warszawa

Neurolog Warszawa

Postautor: Klaudia 83 » 10 września 2019, 03:20

Hejka

Dość pilnie potrzebuję namiarów na lekarza neurologa, który potrafiłby ogarnąć neurosarkoidozę. Wiem, że na Banacha przyjmuje dr Marta Lipowska. Jednak dostanie się do niej na cito to 2,5 roku, a w normalnym trybie ponad 4 lata. :mur: Ma ktoś może jakiś kontakt z panią doktor? Może udało by się to jakoś przyspieszyć. Ewentualnie może możecie polecić kogoś innego z tej dziedziny. Sprawa jest o tyle pilna, że od dłuższego czasu nie miałam rezonansu głowy, a coś mi się nie podoba. Może to normalne, ale wolę sprawdzić. Nie chcę być znów królikiem doświadczalnym dla lekarza, który jest nie kompetentny, zabawi się moją chorobą by następnie traktować jak zło konieczne.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
Klaudia
Klaudia 83
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 27
Rejestracja: 19 marca 2014, 02:32
Lokalizacja: Warszawa


Re: Neurolog Warszawa

Postautor: Robert » 12 września 2019, 19:52

Ciężko będzie, bo mało kto tu zagląda - wygrała wygoda i większość osób siedzi na Facebooku.

dr n. med. Anna Kempisty miała wykład nt neurosarkoidozy w Gdańsku, więc może spróbuj do niej, nie jest to neurolog ale ma wiedzę nt neurosarkoidozy - na co dzień pracuje chyba na Płockiej, na pewno przyjmuje prywatnie i ma wolne terminy jeszcze na wrzesień.
Jest jeszcze Neurolog - dr n. med. Renata Hebel, ale to Gdańsk.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Re: Neurolog Warszawa

Postautor: Klaudia 83 » 24 września 2019, 15:06

Serdecznie dziękuję za pomoc. Ważny choć najmniejszy trop. Na FB też pytałam, ale bez większych rezultatów.
Pozdrawiam
Klaudia
Klaudia 83
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 27
Rejestracja: 19 marca 2014, 02:32
Lokalizacja: Warszawa


Re: Neurolog Warszawa

Postautor: Robert » 24 września 2019, 16:51

Z neurologami jest problem, bo oni nie identyfikują się z tą chorobą - odsyłają do pulmonologa, pulmonolog do neurologa i taka spychologia panuje.
Wiem że nic nie wiem
Awatar użytkownika
Robert
Dyrektor
 
Posty: 3907
Rejestracja: 12 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Dolny Śląsk




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron