poszukuje okulisty na śląsku

poszukuje okulisty na śląsku

Postautor: AMELIA » 04 kwietnia 2008, 16:10

Witajcie czy ktoś może mi polecić okuliste na śląsku, który na słowo sarkoidoza nie zzielenieje z braku wiedzy na ten temat.
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: mantyka » 04 kwietnia 2008, 21:44

Raz do roku, już jakiś czas, robię badania kontrolne u pani dr Pączek. Katowice os.Tysiąclecia. Za pierwszym razem poprosiłam o zbadanie oczu pod kątem sarko, a Pani doktor stwierdziła, że w takim razie trzeba zbadać dno oka bo to tam lubi sarko siedzieć. Po prostu wiedziała od razu gdzie zajrzeć. Pani doktor jest bardzo miła i przyjmuje z kasy chorych, a czujesz sie jakbyś była na prywatnej wizycie. Chodzę do niej od 2004. Mam sarko płuc I stopnia. Oczy zdrowe, więc to tylko kontrola, ale wiem, że gdyby było coś nie tak to wiedziałaby gdzie mnie skierować.
sarko I stopnia
Awatar użytkownika
mantyka
Rozgląda się
Rozgląda się
 
Posty: 19
Rejestracja: 07 listopada 2006, 22:48
Lokalizacja: Katowice


Postautor: AMELIA » 07 kwietnia 2008, 16:46

Dziekuję ci bardzo za informację. Pozdrawiam
AMELIA
el gadułos
el gadułos
 
Posty: 1039
Rejestracja: 23 marca 2008, 16:53
Lokalizacja: Chorzów


Postautor: ARABELA36 » 16 listopada 2010, 23:05

Witam :) potrzebuję okulisty z rudy śląskiej albo z okolic co wie co to jest sarkoidoza ; to raz ;
po 2 moja koleżanka z Będzina nie jest jeszcze w stowarzyszeniu też ma sarkoidozę oczną i szuka dobrego okulistę ;
proszę o informację ; dziękuję ;
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska


Postautor: arty » 17 listopada 2010, 20:45

:) Witajcie, Niestety na Śląsku nie znam, ale Kraków niedaleko. Polecam wizytę u Pani Doktor, która mnie zdiagnozowała, i wyleczyła. Przy tym jest miła i odpowiada na wszelkie pytania. Chodzę do Niej prywatnie. Wizyta kosztuje 80zł pierwsza z pełną diagnostyką. Polecam z czystym sumieniem. :)
DOPÓKI WALCZYMY-WYGRYWAMY!!!!!
arty
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 482
Rejestracja: 11 października 2007, 20:17
Lokalizacja: Kraków


Postautor: ARABELA36 » 17 listopada 2010, 22:16

Witaj arty :flower:
bardzo dziękuje za informację tylko podaj mi namiary na ta panią ; możesz napisać na wiadomości prywatne żeby nie było reklamy ;bardzo proszę i o numer telefonu bo zaraz byśmy sie do niej zarejestrowali ;
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
ARABELA36
Tubylec
Tubylec
 
Posty: 963
Rejestracja: 21 października 2010, 21:16
Lokalizacja: Ruda śląska




Wróć do Szukam Lekarza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron